Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Program FAMILY

Společné učení je stmelujícím prvkem celé rodiny

Máte rádi pohyb ve vodě? Chcete si vylepšit základní plavecké dovednosti i Vaši plaveckou techniku? Vedete k plavání i Vaše děti? Chcete je podpořit v jejich plaveckých začátcích nebo jim dopřát intenzivní péči našich trenérů? Nabízíme Vám možnost společně prožívat proces učení.

Není důležité, zda jste na lepší či horší plavecké úrovni než Vaše dítě. Důležitý je Váš osobní přístup a Vaše chuť učit se nové věci. Naše tréninky nejsou o porovnávání se s ostatními, ale o porovnávání se sám se sebou a o posouvání svých osobních hranic – co všechno chci dokázat. Kromě výsledků, které se dají změřit časem či vzdáleností, je pro nás důležitý i samotný proces učení. Inspirujeme se respektujícím přístupem a zážitkovou pedagogikou. Více o našem přístupu se můžete dočíst zde.

Tento typ tréninků je určen všem členům Vaší rodiny, bez ohledu na jejich plaveckou úroveň. Rodiče jsou pro dítě jeho nejbližšími vzory. Společnými tréninky můžete motivovat své děti k lepším výkonům, ať už jste na lepší či horší plavecké úrovni než ony samy. Chceme podpořit partnerský přístup, kdy se od sebe mohou vzájemně učit jak děti od dospělých, tak dospělí od svých dětí, stejně tak jako je tomu v příhodě trenérky Edity, kterou si určitě přečtěte na našem blogu - "Rodiče učí dětí, děti učí rodiče". Někteří z Vás podporují své děti v plavání právě proto, že k němu sami máte pozitivní vztah. Nebojte se tedy zapojit do vzdělávacího procesu se svými dětmi a sdílejte pokroky společně.

 

Trenéři: náš tým trenérů

Forma výuky: individuální rodinná lekce

Zahájení účasti v programu: kdykoliv během roku

Termín: dle dohody

Délka lekce: 60 min

Místo: AxaŠutka, Strahov, nebo u Vás doma

Minimální počet osob: 1+ 2 a více (minimálně jedna osoba je dospělý)

Cena: 600 Kč/ os., cena obsahuje vstup trenéra na bazén, lekce probíhají v době určené veřejnosti na příslušném bazénu, pronájem dráhy lze domluvit po dohodě. Vstupné pro Vás a členy Vaší rodiny díky rozdílným výším vstupů zahrnuto v ceně není.

Zvýhodněná cena při předplatném 10 lekcí: 500 Kč/ os.

Co byste měli vědět předem předplacení 10 lekcí: Podle Vašeho volna a dispozic vybraného trenéra si zvolíte pravidelný čas, den a místo bazénu pro Váš trénink. Váš osobní trenér si rezervuje Vámi zvolený termín po dobu předplatného jen pro Vás. Intenzita čerpání lekcí je volitelná od 1x až vícekrát týdně, minimálně však 1 týdně. V praxi to znamená že si kupujete předplatné na 10 lekcí na 12 týdnů. V případě nemoci, služební cesty či dovolené tak můžete 2 lekce stornovat a přeobjednat se, pokud tak učníte do 24h před zahájením lekce. Náhrady a změny termínu lekce jsou možné podle kapacity každého jednotlivého trenéra.

Všeobecné podmínky: Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné zde.

Způsob platby: Bankovním převodem na účet na účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky 2800689706/2010. Ve zprávě pro příjemce uvádějte Vaše jméno a příjmení - Program Family.

Reference od Vás

Musím Vám poděkovat za trenérku Báru, je opravdu skvělá. Od prvního momentu bylo jasné, že si s Marlenkou budou rozumět. Dcerka si ji hned zamilovala a  maximálně si plavání užila. Už se těší na další lekce. Navíc to bylo pěkné i pro nás, že jsme si s manželem po delší době trochu zasportovali. Na další lekce se s dcerkou moc těšíme, měnit nechceme nic, přístup Báry je perfektní. 
Monika Junicke

 

Rádi byste se svou rodinou vyzkoušeli společné plavání?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.