Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Program MASTERS

Dobře postaveným tréninkem lze posouvat své limity i tréninkem 1x týdně.

Věnujete se triatlonu, bazénovému plavání nebo prostě jen rádi plavete? Na startu máte trochu strach, ale přesto se na něj těšíte? Jestliže toužíte po nápravě své techniky, posunutí svých výkonů a nebo prostě jen chcete hrdě plavat v čepičce jedné z nejprogresivnějších plaveckých škol světa, tak úterý ráno na Strahově je jasná volba. Pokud máte cíl dostat se zpět do formy a ulevit svému tělu od sedavého zaměstnání, čtvrteční plavání je Vaše "záchrana". 

Pokud se chcete účastnit našich tréninků, je nutné, abyste uplavali 400m kraulem a alespoň základní zvládnutí všech dalších plaveckých způsobů – motýlek, znak, prsa. 

V programu MASTERS můžete začít plavat kdykoliv během roku. Podmínkou členství v oddílu je účast na pravidlném tréninku a reprezentace oddílu na plaveckých závodech Masters pořádaných Českým svazem plaveckých sportů. Pokud stále váháte, tak věřte, že se Vám dostane skutečné kvality - začtěte se, jak se lze se Swim Smooth metodikou dostat až na MS v plavání - přímo od dětí a domácnosti.

Plavecká příprava probíhá v samostatné plavecké dráze, vždy v úterý a ve čtvrtek od 7h ráno, na bazéně STRAHOV. Optimální kapacita plavců na dráhu je 6.

Tréninky MASTERS jsou zameřeny komplexně. V úterý jsou zaměřeny na zdokonalení rychlosti, vytrvalosti a síly a probíhají společne s plavci v programu RESHAPE. Ve čtvrtek následují tréninky na zdokonalení techniky společně s plavci v programu REVISE.

Pokud máte zájem plavat s MASTERS plavci a užívat si přátelské a motivující atmosféry a přitom nemáte závodní ambice, můžete se i Vy účastnit společných úterních či čtvrtečních tréninků, využijete-li právě programů RESHAPE nebo REVISE.

 

Poslechněte si, jak se tréninky našim členům líbí:

 

Status: Swim Smooth v té nejryzejší formě - poplavte s námi daleko za své limity

Zahájení účasti v programu: V programu MASTERS můžete začít plavat kdykoliv během roku.

Termíny a dotace lekcí: V úterý a ve čtvrtek od 7h ráno

Jak trénujeme ve školním roce 2018/19: od 11. 9. do 13.12. 2018 a od 8. 1.do 13. 6. 2019
(Netrénujeme ve státní svátky a jarní prázdniny 14.2.2019)

Počet lekcí v  pololetí: úterý 18x, čtvrtek 18x

Místo konání: Na bazéně Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6, 160 00

Trenéři: 1

Vedoucí skupiny: Gabriela

Počet plavců na dráhu: 6

Podmínky: schopnost uplavat 400 K a základní vzládnutí plaveckých způsobů znak, prsa, motýlek

Náhrady lekcí: NE

Plavecké pomůcky: Masters Training Pack je nedílnou součástí programu a obsahuje čepičku, tričko, pullboy, mesh bag, Agility packy, Instinct packy, Tempo Trainer Pro ploutve vel. 35 až 47. 

 

Oddílový registrační poplatek a pololetní příspěvek:

Pololetní předplatné
Počet tréninků/ pololetí

první trénink
1x týdně

celkem
1x týdně

druhý trénink
2x týdně

celkem
2x týdně

18 x 500 Kč 9 000 Kč 400 Kč 16 200 Kč
Roční registrační poplatek (kalendářní rok)
1x 1 200 Kč

Co byste měli vědět před platbou registračního poplatku a pololetního příspěvku:

Členství v oddíle je povinné v případě zájmu účasti na závodech pořádaných Českým svazem plaveckých sportů (ČSPS). Bez členství v oddíle lze trénovat ve skupinách Reshape a Revise.Členský registrační poplatek činní 1200 Kč na 1 kalendářní rok (počínaje 1. ledna) bez ohledu na měsíc přihlášení. Členský registrační poplatek kryje administrativní náklady spojených s přihlašováním na závody a registrací u ČSPS. Zapojit se do programu MASTERS můžete kdykoliv v průběhu pololetí s tím, že předplatné se hradí v poměrné výši. Vstup na bazén je zdarma. Náhrady jednotlivých lekcí jsou možné pouze za předpokladu, že v jednom týdnu probíhá více tréninků stejného výkonnostního týmu, a současně je v jiném tréninkovém termínu uvolněné místo předem omluveným plavcem.

Způsob platby:

Bankovním převodem na účet: na účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, z. s. u Fio Banky 2900399343/2010

  • pro platbu registračního poplatku uvádějte VS ve formátu školního roku rrrrrr např. 201718 a ve zprávě pro příjemce uvádějte Vaše jméno a příjmení - Registrační poplatek Masters
  • pro platbu pololetního předplatného uvádějte VS ve formátu školního roku + číslici označující počet tréninů týdně rrrrrr01 např. 20171801 a ve zprávě pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení - Pololetní členský příspěvek Masters

 

Objednat Masters Training a Representative Pack

 Přidejte se k nám a posuňte své hranice jako ještě nikdy!

Přihlásit se do Masters

Těšíme se na Vás!

 

 

 

Chcete vyzkoušet trénink na vysoké úrovni?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.