Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Ceník plavecká škola

Náš tip:
Objednejte si zvýhodněný balíček 10 lekcí, abyste poznali, jak rychle se díky metodě Swim Smooth dokážete zlepšit. Tato možnost je Vám k dispozici u každého programu jen jednou, tak neváhejte a vyzkoušejte naši metodiku za výhodných podmínek.

Příjímáme platby prostedbictvím Benefity, Benefity Plus a Edenred.

VIDEO ANALÝZA

ČLENOVÉ SWIM SMOOTH

OSTATNÍ

Video analýza + individuální trénink/ 90 min

3 500 Kč 4 000 Kč

INDIVIDUAL Pro

ČLENOVÉ SWIM SMOOTH

OSTATNÍ
Individuální výuka s garantkou metodiky Swim Smooth, hlavní trenérkou a zakladatelkou Swim Smooth Czech Republic, z.s.
1 lekce/ 60 min 2 000 Kč 2 500 Kč

INDIVIDUAL

Individuální výuka s certifikovanými trenéry, kteří jsou nad rámec akreditovaného systému ČSPS vyškoleni v metodě Swim Smooth. U trenérů na pozici Trainee je interní zaškolování v metodě Swim Smooth v procesu. Lekce trvá 60 min a probíhá v době hodin veřejnosti na jakémkoliv bazénu na území Prahy. Součástí ceny je vstup trenéra na bazén. Pronájem dráhy lze domluvit po dohodě.

Program/ počet tréninků Cena za jednu lekci Cena celkem
INDIVIDUAL STANDARD/ 1 lekce/ 1 os. 1 200 Kč x
 • Předplatné 10 lekcí/ 1 os.
1 100 Kč 11 000 Kč
INDIVIDUAL FRIENDS/ 1 lekce/ 2 os. (cena za jednu os.) 800 Kč x
 • Předplatné 10 lekcí/ 2 os.
700 Kč

7 000 Kč

INDIVIDUAL FAMILY/ 1 lekce/ 3 a více os. (cena za jednu os.) 600 Kč x
 • Předplatné 10 lekcí/ 3 a více os. (cena za jednu os.)
500 Kč 5 000Kč
INDIVIDUAL STANDARD/ 1 lekce/ 1 os. - TRAINEE 900 Kč x
 • Předplatné 10 lekcí/ 1 os. - TRAINEE
800 Kč 8 000 Kč
INDIVIDUAL FRIENDS/ 1 lekce/ 2 os. (cena za jednu os.) - TRAINEE 700 Kč x
 • Předplatné 10 lekcí/ 2 os. - TRAINEE
600 Kč 6 000 Kč
INDIVIDUAL FAMILY/ 1 lekce/ 3 a více os. (cena za jednu os.) - TRAINEE 500 Kč x
 • Předplatné 10 lekcí/ 3 a více os. (cena za jednu os.) - TRAINEE
400 Kč 4 000 Kč

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN

ČLENOVÉ SWIM SMOOTH

OSTATNÍ

1  písemný trénink

200 Kč

300 Kč

DÁRKOVÉ POUKÁZKY
Vystavujeme poukázky na Vámi vybranou aktivitu z programů plavecké školy. Platnost poukázky jsou vždy 3 měsíce od data vystavení.

ŠKOLENÍ PLAVECKÝCH KLUBŮ

60min/ skupina

 5 000 Kč

 

 

Co byste měli vědet před zakoupením permanentky na 10 individuálních lekcí?

Podle Vašeho volna a dispozic vybraného trenéra si zvolíte pravidelný čas, den a místo bazénu pro Váš trénink. Váš osobní trenér si rezervuje Vámi zvolený termín po dobu předplatného jen pro Vás. Intenzita čerpání lekcí je volitelná od 1x až vícekrát týdně, minimálně však 1 týdně. V praxi to znamená že si kupujete předplatné na 10 lekcí na 12 týdnů. V případě nemoci, služební cesty či dovolené tak můžete 2 lekce stornovat a přeobjednat se, pokud tak učníte do 24h před zahájením lekce. Náhrady a změny termínu lekce jsou možné podle kapacity každého jednotlivého trenéra.

Co byste měli vědět před zakoupením permanentky na 10 skupinových lekcí nebo pololetní předplatné v programu RESHAPE, REVISE, REHAB?

Chcete si vyzkoušet jednu lekci nebo chodit nepravidelně? Zvolte si jednorázové vstupné ve výši 900kč/ lekce  a nikdy Vám lekce nepropadne.

Uvažujete plavat delší časový úsek, ale ještě nevíte zda Vás plavání natolik pohltí, že si chcete předplatit celé pololetí? Zvolte si zvýhodněné předplatné na 10 lekcív ceně 690kč/lekce, na které máte 12 týdnů je vyčerpat. V případě nemoci či dovolené můžete 2 lekce přesunout. Při více jak 2 stornech lekce propadají. Storno lekce platí do 24 hodin před lekcí, jinak s Vámi na lekci počítáme. Tato možnost je k dispozici pro každý program pouze jednou v "historii zákazníka".

Plavání Vás již natolik pohltilo, že víte, že budete chodit pravidelně 1x týdně. V tom případě se Vám vyplatí maximálně zvýhodněné předplatné na celé pololetí (18 lekcí) v ceně 490 kč/ lekce. Při tomto předplatném nevyčerpané lekce propadají. Lze se domluvit i na náhradách v jiném skupinovém programu.

Co byste měli vědět o pravidlech využívání poukázek na výuku plavání – Swim Smooth

 1. Poukázka je platná 3 měsíce od data zaplacení v hotovosti, resp. připsání na účet poskytovatele výuky.
 2. Klient je povinen ve lhůtě 3 měsíců ode dne platnosti poukázky objednat alespoň první lekci z nabídky poskytovatele výuky, jinak jeho nárok z poukázky zaniká. Konkrétní čerpání lekcí je pak možné i po uplynutí platnosti poukázky, pokud bude lekce ve lhůtě řádně objednána.
 3. Poskytovatel výuky je povinen klientovi uplatňujícímu poukázku poskytnout na výběr tři možné termíny výuky, a klient je povinen vybrat si z poskytovatelem nabízených termínů.
 4. V případě, že si klient nevybere ze tří poskytovatelem termínů výuky ve lhůtě 3 měsíců ode dne platnost poukázky, nárok na čerpání poukázky zaniká.
 5. Čerpání náhradní lekce může být poskytovatelem výuky umožněno v situaci, kdy k omluvě klienta z lekce došlo minimálně 24 h před konáním sjednané lekce v případě, že se jedná o výuku ve veřejném bazénu.
 6. V případě výuky na soukromé plavecké dráze může poskytovatel výuky umožnit čerpání náhradní lekce pouze v situaci, kdy k omluvě z lekce došlo minimálně 1 týden před konáním sjednané lekce, a to z důvodu storno podmínek poskytovatele výuky k provozovateli bazénu.
 7. Klient bere na vědomí, že smluvní vztah se bude dále řídit všeobecnými podmínkami podle konkrétního typu vybrané výuky.

 

Poznámka: 
Ceník platný od 1. 12. 2019

Nejsme plátci DPH

 

Potřebujete zjistit více informací o cenách?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.