Získejte naše služby výhodně nákupem přes on-line sytém zaměstnaneckých benefitů »

  Benefit-plus_logo Logo edednred 

Při platbách prostřednictvím zaměstnaneckých benfitů nelze čerpat slevy.

Získejte slevu na produkty u našich partnerů »

Swimaholic logo

Objednávejte plavecké pomůcky se slevou 10% exkluzivně pouze pro naše plavce ve specializované prodejně.Při objednávce uveďte kód: Minarikova10

Získejte podporu na sportovní aktivity od Mětské části Praha 6 »

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 6 logo

Máte trvalé bydliště na Praze 6? Ve spolupráci s Mětskou částí pro vás celoročně připravujeme výhodné plavání, ochutnávky plaveckých lekcí v rámci projektu Zdravá6 a také se účastníme festivalů, na kterých vás rádi uvidíme.

Spolupracujeme s Mětskou částí Praha 5 »

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 5 logo

Mětská část Prahy 5 podporuje volnočasové aktivity a díky tomu si můžete dopřát chutný  a zdravý catering na našich přímětských táborech. 

 

Spolupracujeme s Městskou částí Praha 1 »

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 1 logo

Mětské část Praha 1 podporuje dlouhodobou sportovní činnost  a záleží jí i na plavání.

Spolupracujeme s Národní sportovní agenturou »

Národní sportovní agentura logo

Národní sportovní agentura podporuje zájmovou i závodně sportující mládež.

Doporučujeme »

logohappytails

Happy tails je česká značka nabízející kostýmky pro mořské panny a monoploutve pro děti i dospělé. Happy tails monoploutve a kostýmky jsou originálními českými produkty, při jejichž výrobě jsou používány nejkvalitnější evropské materiály s atesty. Produkty Happy Tails mají certifikát TZU Brno o zdravotní nezávadnosti, k výrobě ploutví a kostýmků jsou používány nejkvalitnější prověřené evropské materiály, vyznačují se vysokou kvalitou a vyjímečným designem inspirovaným přírodou z podmořského světa. Plavecké pomůcky značky Happy tails jsou námi dlouhodobě vyzkoušené a jediné doporučované. Objednávejte přímo u happytailscz.cz

S dětmi v Praze

Začtěte se do časopisu, praktického a originálně graficky zpracovaného pomocníka pro všechny rodiče, kteří chtějí ustát zrychlené tempo Prahy. Vychází od roku 2010.
Základní kámen tohoto měsíčníku tvoří pestré a přehledné kalendárium kulturních, sportovních a společenských akcí. Časopis publikuje také zajímavé rozhovory, věcně praktické články, tipy na chytré vychytávky, podporuje zajímavé projekty. Čtenáři se zde pravidelně setkávají s kulturními tipy a sloupky na téma rodičovství, školství, zdravá výživa, pohyb, sport.