Úplně jiný způsob výuky plavání, který děti naplno vtáhne do procesu učení

Jdeme na to trochu jinak. Podívejte se a objevte s námi plavecké lekce pro nejmenší, které jsou přizpůsobeny speciálně dětskému vnímání. Pod vedením našeho zkušeného a usměvavého trenéra/zkušené a usměvavé trenérky a za doprovodu dvou malých sourozenců Plavla a Plavlíny se děti dokonale seznámí s vodou a postupně si osvojí základní plavecké dovednosti, které jim hravě pomohou hladce zvládnout první samostatná tempa.

Zn_VikiTorpédo

Kdo jsou Plavel s Plavlínou?

Malí sourozenci a zdatní plavci. Každý má svoje zaměření, svůj osobitý styl, ale oba na to jdou skvěle! S jejich pomocí pak trenér jasně, zřetelně a za pomocí dětské symboliky vysvětluje jednotlivé pohybové činnosti.

Malý hrdinové Plavel a Plavlína: naši kamarádi, kteří nám pomáhají ukazovat správnou plaveckou techniku, děti je prostě milují.

Učíme se s básničkami.

Je to u plavání možné? No jasně! Za pomocí našich autorských básniček, jež se smysluplně váží k jednotlivým cvikům, si děti pohyby rychle a hladce osvojí. Přečtěte si více na našem blogu „Jak si Plavel s Plavlínou omyli obličeje".

OmyvaniOmyvani oblycejeomyvani_Ravi_upr

 

Další naší nedílnou součástí jsou Plavecké deníčky!

Dodávají našemu přístupu na komplexnosti. Nejmenší děti si v nich vybarvují omalovánky, související s jednotlivými básničkami a dále si v nich (už stejně jako starší plavci), zaznamenávají své jednotlivé výkony a úspěchy. Mohou také využít prostor pro sledování aktualit z plaveckého sportu a mnoho dalšího. A protože jdeme s dobou, máme deníčky také v elektronické formě, ale o tom více na našem blogu „Plavecké deníčky nejen na papíře“!

denicky2tucnak_omalovanka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vyberte si ze čtyř programů:

Individuáolní lekce  - 1+1

Bojí se váš plavec vody, nechce si ponořit oblyčej, či potřebuje specifickou péči? Před zařazením do skupiny jsou pak vhodné individuální lekce.

Family lekce - Plavání rodičů s dětmi

Naší špičkovou nabídkou jsou individuální lekce vedené ve vodě společně s rodičem, kdy je dítě vedeno skrz rodiče a rodič skrz dítě. Touto cestou nejen že vzniká spousta komických situací, ale především učíme správným základům samotné rodiče a pouto mezi dítětem a rodičem vzrůstá.

Skupinové lekce - Program Junior

Již nejmenší děti zapojujeme do skupiny co nejdříve je to jen možné. Kolektivní výuka mnohem více motivuje, rozvíjí schopnost sociálních vazeb a přináší dětem spoustu radosti a uspokojení.

(Před)školní výuka - Plavání pro MŠ a ZŠ

Umožňujeme rozvíjet se v plavání až do dospělostii ve formě zájmového i závodního plavání.  Důsledně dbáme, aby si děti zamilovaly vodní prostředí!

 


Jak vidí Plavání s Plavlem a Plavlínou rodiče?

Milý přístup, hodně pomůcek, zajímavé hodiny, syna to baví a vidím pokroky.
Eva K.

Individuální a vstřícný přístup k plavcům v rámci kolektivní výuky, kdy se trenér věnuje každému plavci. To se v jiných klubech nevidí, ti, co nejsou talentovaní, nedostává se jim žádné pozornosti a zůstávají jenom křovím. U Swim Smooth je důležitý každý plavec. Je úžasné, jakých výsledků děti dosahují.
Mária G.

Metodika, rozcvička na suchu, detaily učení – např. jak lézt do bazénu a z bazénu – zvyšuje celkově sebevědomí dětí, myslím, že nikde jinde tohle neučí. Atmosféra, uvolněný přístup, nenucenost, hravost.
Eva B.


 

 

Těšíme se na Vás! 

 

 

Rádi byste s námi vyzkoušeli Plavání s Plavlem a Plavlínou?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

  

 junior3