Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

 

Program INDIVIDUAL

Empatický a trpělivý přístup trenéra, dodává jistotu a chuť učit se novým věcem

Toužíte plavat jako závodníci, či se jen seznámit s kraulem či dalšími plaveckými způsoby? Máte ale přirozený ostych ve větší skupině lidí, či máte pocit, že se v takové situaci nedovedete soustředit? Máte dítě, které ještě vůbec neumí plavat, či nejste spokojeni s úrovní školního plavání? Pokud jste někdy měli sami dojem, že nerozumíte tomu, co se po Vás na tréninku chce, že se nad Vámi trenér povyšuje a vlastně ani není příliš dobrý, máme pro Vás dobré zprávy.

Vyzkoušejte si jednu nebo tři lekce s naším osobním trenérem a uvidíte, že se z tréninku velmi rychle začnete těšit. Vždy při první schůzce s Vámi trenér zkonzultuje Vaše představy o lekcích a jejich cílech a následně upraví další tréninky Vám přímo na míru. Vždy jsou ale lekce vystavěny na naší unikátní metodice a individuálním přístupu.

Velmi zajímavou možností je náš FRIENDS Pricing scheme, který umožňuje společný trénink s kamarádem. V těchto lekcích se tak pojí individuální přístup trenéra s rozložením nákladů na lekci mezi přítomné plavce. Sdílení zážitků a radosti ze zdokonalení a poznání nových věcí pozitivní zážitek z plavání ještě více umocní.

Naše trenéry jejich práce baví a jsou v ní velmi dobří. Odborný, osobní a emaptický přístup je pro nás přirozenou věcí. Pokud by Vás zajímalo, jak může takový individuální trénink vypadat, začtěte se do nového blogového článku "Jak záznamy hodnocení výkonnosti dokážou podpořit nadšení" nebo "Jak se skáče z jachty, aneb budoucí milionář je těžký soupeř"

Zahájení účasti v programu:

V programu můžete začít plavat kdykoliv během roku.

Kde trénujeme:

Nejčastěji trénujeme na těchto bazénech:

Na bazéně Axa, Na Poříčí 40, Praha 1

Na bazéně Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6

Na bazéně Šutka, Čimická 848/41, Praha 8

Na koupališti Petynka, Otevřená 1072/4, Praha 6 (pouze měsíce červenec, srpen)

V praxi ale nabízíme možnost po domluvě trénovat na všech veřejně přístupných bazénech v Praze, či přímo u Vás doma, pokud máte bazén vhodný pro plavání.

Kdy trénujeme:

Záleží jen na Vás a domluvě s trenérem! Vyjdeme Vám maximálně vstříc.

Poplatek za lekci:

Poplatek za individuální lekci je k dispozici v ceníku.

Co byste měli vědet před zakoupením permanentky na 10 individuálních lekcí?

Podle Vašeho volna a dispozic vybraného trenéra si zvolíte pravidelný čas, den a místo bazénu pro Váš trénink. Váš osobní trenér si rezervuje Vámi zvolený termín po dobu předplatného jen pro Vás. Intenzita čerpání lekcí je volitelná od 1x až vícekrát týdně, minimálně však 1 týdně. V praxi to znamená že si kupujete předplatné na 10 lekcí na 12 týdnů. V případě nemoci, služební cesty či dovolené tak můžete 2 lekce stornovat a přeobjednat se, pokud tak učníte do 24h před zahájením lekce. Náhrady a změny termínu lekce jsou možné podle kapacity každého jednotlivého trenéra. 

Všeobecné podmínky.

Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné zde.

 

Trenéři

Instruktor

Gabriela Minaříková

Vedoucí plaveckého oddílu

Detail >
Instruktor

Jana

Trenérka

Detail >
Instruktor

Lenka

Trenérka

Detail >
Instruktor

Barbora

Trenérka

Detail >
Instruktor

Lenka

Trenérka

Detail >
Instruktor

Jaroslav

Trainee

Detail >
KKCG

Rádi byste vyzkoušeli skutečně individuální přístup našich trenérů?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 

 plakat strahov