"SVĚT POTŘEBUJE PLAVAT LÉPE,"

řekl si jednoho slunečného dne v australském Perthu Paul Newsome, špičkový plavec, triatlonista a hlavně plavecký trenér. Společně se svým kamarádem Adamem Youngem, také nadšeným plavcem, ale hlavně výborným programátorem, v roce 2004 představili jedinečný tréninkový systém, metodu Swim Smooth.

Čím se liší metoda Swim Smooth od jiných plaveckých metod? Co je na ní výjimečné, jedinečné, proč si právě zvolit tuto metodu?

Metoda Swim Smooth podporuje osobitý plavecký projev, neprosazuje jednu techniku plaveckého způsobu, ale přizpůsobuje ji podle individuálních dispozic každého plavce a vhodné závodní disciplíny. Swim Smooth rozlišuje plavce na PLAVECKÉ TYPY (Bambino, Arnie, Kicktastic, Overglider, Swinger, Smooth) podle jejich somatotypu, osobnostních rysů a plavecké zkušenosti. Tím je naprosto ojedinělá nejen u nás, ale po celém světě.

Swim Smooth je metoda vhodná PRO DĚTI  i PRO DOSPĚLÉ, začínající plavce, stejně jako pro výkonnostní plavce a triatlonisty. Ze základů Swim Smooth Gabriela Minaříková vytvořila progresivní a zábavnou metodu učení plavání dětí  PLAVÁNÍ S PLAVLEM A PLAVLÍNOU.

Swim Smooth také pořádá ODBORNÁ ŠKOLENÍ plaveckých trenérů.

Velmi často jsme pak vyhledávaní za účelem naší  VIDEO ANALÝZY. Díky ní jsme schopni chyby nejen rychle odhalit, ale hlavně je také velmi rychle napravit. Pomáháme tak mimo jiné juniorským vrcholovým plavcům, triatlonistům a dalším.  

Pojďte se dozvědět více o naší SYSTEMATICKÉ PŘÍPRAVĚ!

 

 

Rádi byste se naučili plavat hladce? 

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.