width=

Video analýza všech plaveckých způsobů

Nezáleží na tom, zda jste závodní nebo jen zájmový plavec. S naší video analýzou jsme tu pro všechny, kteří se chtějí posunout v plavání o kus dál? V oblasti plaveckého poradenství se jedná o nejefektivnější způsob, jak zlepšit svoji plaveckou techniku. Video analýzu provádí výhradně naše nejkvalifikovanější trenérka I. třídy Mgr. Gabriela Minaříková, která je současně zakladatelkou Swim Smooth Czech Republic a autorka dětské metodiky Plavání s Plavlem a Plavlínou.

Vyberte si z naší nabídky video analýz:

 

COMPLETE

BASIC

ON-LINE

Délka trvání 1h 30 min 1h 30 min
Natočení profesionální podvodní kamerou x
Video rozbor plavecké techniky
Záznam rozboru pro opakované shlédnutí
x
Individuální trénink ve vodě zaměřený na opravu chyb
x x
Měsíční přístup do Swim Smooth Guru App x x
Nutnost zaslat vlastní videonahrávku x x

 

4 000 Kč

2 500 Kč

2 000 Kč

  oddílový člen
3 500 Kč
oddílový člen
2 000 Kč
oddílový člen
1 500 Kč

Podívejte se jak triatlonista David vylepšil svoji techniku kraulu po 1,5 h tréninku s video analýzou a jaký efekt má video analýza na mladou závodní plavkyni Eminu. 

Triatlonista David

Emina z Francie

 

O čem je VIDEO ANALÝZA:

Propriorecepce je vnímání sebe samého při pohybové aktivitě. Navykli jste si na vlastní provedení pohybu a často Vám přijde nejlepší možné. Ale tak jak jste překvapeni, když slyšíte svůj hlas na nahrávce, podobně nová zkušenost pro Vás bude vidět vlastní provedení plaveckého způsobu.

Základní informace:

Kde: Plavecký bazén Strahov, Vaníčkova 100/6, Praha 6, 160 00

Kdy: Po předchozí domluvě, naše nejoblíbenější časy jsou úterý nebo čtvrtek v ranních hodinách, nebo v pátek v časech veřejnosti.

Co budete potřebovat:

  • USB flashdisk pro uložení videonahrávky - vlastní VIDEO ANALÝZA ve formátu *.mp4 a vstupní video bez komentáře ve formátu *.avi
  • plavecké pomůcky, které během tréninku zpravidla používáte (minimálně ploutve,  pulbojka a packy)
  • tepláková souprava, župan nebo velkou osušku na zahřátí, když netrávíte čas ve vodě
  • sportovní plavky, čepici a brýle, případně boty k bazénu

Reference od vás:

Gábina je jediný trenér v ČR s licencí elitní školy Swim Smooth a je pro mě silnou autoritou a nejlepším trenérem, jakého můžu mít. Její video analýza je profesionální a přesná a můžu se k ní kdykoli vrátit, abych si připomněl, na čem mám pracovat. Trénink, který následuje po analýze, vždy výrazně zlepší můj plavecký styl.Gábina přesně ví, jak napravit chyby v technice a vždycky žasnu, jak moc se dokážu zlepšit během jednoho tréninku. Okamžitě si připadám rychlejší a v lepším kontaktu s vodou. Gábina je nejen profesionál, ale je také komunikativní a milá a doporučil bych ji každému plavci, který chce zlepšit styl.
Ondra

 

Chcete zjistit více o svých slabých místech?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

nabor-pyramida