U nás ve Swim Smooth se závoděním bavíme. Na závodech se totiž nesnažíme porazit všechny ostatní, ale především předvést to nejlepší z nás. Proto si troufáme startovat na MS v plavání, i když trénujeme jen jednou týdně, či dokážeme pracovat s nervozitou mladých plavců tak, jak popisuje Roderik ve svém článku "Moje první závody".
Leden - červen
16.1.2024 Zimní oddílové závody, Aquadream Barrandov, 25m
20.1.2024 Vajgarský sněhulák, Jindřichův Hradec, roč. 2010 a ml., 25m
17.2.2024 Bohémia Vorvaň, Kladno, 25m
15.-17.3 Velká Cena Ústí n/L, 50m nebo 4.-5.5 Memoriál Vančka Ústí n/L, 50m
20. 4. Krajský přebor žactva 2015 a mladší, Eden 25m
20. 4. DRoP cup všestrannosti, roč. 2010 - 12, Eden 25m
21. 4. Krajský přebor na dlouhé tratě, Zelený pruh, roč. 2010 a ml., 25m
17.- 18. 5. Krajský přebor žactva 2010-12, Radlice 25m
19. 5. Krajský přebor žactva 2013-14, Radlice, 25m
8.-9.6.24 LMČR roč. 2012, Znojmo, 25m
11.6.2024 Letní oddílovky, roč. open, Aquadream Barrandov, 25m
18.6.2024 oddílový orientační běh, Chuchelský háj, Praha
22.6.24 Pohár desetiletých, roč 2014, Trutnov, 25m
31.8.2024 open water závody 1km, Račice
Masters??.??.2024
Omluvy účasti na závodech:
do 3 dnů od odeslání pravidelného měsíčního info mailu;
do oficiálního termínu uzavření přihlášek (v závislosti na termínu daného závodu);
Omluvy provádějte e-mailem na info@swimsmooth.cz nebo telefonicky na +420 727 988 955.
Leden - červen
21.1.2023 Vajgarský sněhulák, Jindřichův Hradec, roč. 2009 a ml., 25m
11.2. 2023 Kladensky vorvaň, 2011 a st., Kladno, 25m
25.2.2023 Malá cena Chodska - plavecký čtyřboj, Domažlice, roč 2012 a ml., 25m
25.3.2023 Memorial Zdenka Vaněčka 2013 a st., Ústí n/ Labem, 50m
22.4.2023 Krajský přebor na dlouhé tratě, 2013 a st., Eden, 25m
22. 4.2023 KPŽ 2014 a ml., Eden, 25m
23. 4.2023 DRoP cup ve všestrannosti roč. 2009 a ml., Zelený pruh, 25m ZRUŠENO Z DŮVODU KONÁNÍ KEMPU
28.- 29. 4.2023 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje, 2009 a st., Podolí, 50m
19.- 20. 5.2023 KPŽ 2009-11, Radlice, 25m
21. 5.2023 KPŽ 2012-13, Radlice, 25m
10-11.6.2023 Pohár jedenáctiletých roč. 2012, Náchod, 25m
Září - Prosinec2.9.2023 Open Water, Račice, 1km
23.9.2023 Mělnický pohár, roč. 2012 a st., Mělník, 25m
7.10. 2023 Litvínovský pohár, roč. 2012 a st., Litvínov, 25m
5.11.2023 KPŽ C, roč 2014 a ml.Eden, 25m
5.11.2023 KPDT, roč 2013 a st., Eden, 25m
17.-18.11.2023 KPŽ A, roč. 2009-10, Radlice, 25m
19.11.2023 KPŽ B, roč 2011-12, Radlice, 25m
2.12.2023 ZPČR, roč. 2012, Domažlice, 25m
16.1.2024 Zimní oddílové závody, Aquadream Barrandov, 25m
20.1.2024 Vajgarský sněhulák, Jindřichův Hradec, roč. 2010 a ml., 25m
Masters
??.??.2023
Omluvy účasti na závodech:
do 3 dnů od odeslání pravidelného měsíčního info mailu;
do oficiálního termínu uzavření přihlášek (v závislosti na termínu daného závodu);
Omluvy provádějte e-mailem na info@swimsmooth.cz nebo telefonicky na +420 727 988 955.
19.-20.2. 2022 České Budějovice roč 2008 a ml., 50m
26.3.2022 Cena Bižuterie Jablonec, roč. 2004 a ml.25m
10.4. DROP CUP VŠESTRANNOSTI roč. 2009-10, Zelený Pruh 25m
29,.30.4.2022 KPDD roč. 2008 a st., Podolí 50m
14.5.2022 KPDT roč. 2008 a ml., Eden 25m
14.5.2022 KPŽ, nejmladší roč. 2013 a ml., Eden 25m
27.-28.5.2022 KPŽ A st. (roč. 2008-10) - Radlice
29.5.2021 KPŽ B ml. (roč. 2011-2012) – Radlice
7.6.2022 8th Summer Racing SMOOTHie – letní kolo oddílových závodů, Aquadream Barrandov
11-12..6. 2022 Letní pohár ČR desetiletých roč. 2012, Náchod 25m
11-12..6. 2022 Letní pohár ČR jedenáctiletých, Mladá Boleslav 25m
18.-19.6. 2022 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 08 - 09, České Budějovice
28.-30.6. 2022 Letní Olympiáda mládeže roč. 2008 – 2010, Olomouc 50m
24.9.2022 Memorial Slavose Sobotky, Beroun, 25m
25.9. 2022 Hořovická kosatka, roč. 2012 a ml., Hořovice, 25m
5.11.2022 KPDT roč. 2008 a ml., Radlice 25m
5.11.2022 KPŽ, nejmladší roč. 2013 a ml., Radlice 25m
11.11.2022 Podzimní přebor Prahy a Středočeského kraje roč. 2007 a st., Kladno, 25m
18.-19.11.2022 KPŽ A st. (roč. 2008-10) - Radlice
20.11.2022 KPŽ B ml. (roč. 2011-2012) – Radlice
3-4..12. 2022 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 2012, Liberec 25m
3-4..12. 2022 Zimí pohár ČR jedenáctiletých, Mladá Boleslav 25m
10.-11.12. 2022 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 09, Trutnov, 25m
16.12.2022 Plzeňský vodník, roč. 2012 a ml., Plzeň, 25 m ZMĚNA!
10.1.2023 7th Winter Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Aquadream Barrandov
23.1.2021 Liga roč. 2009 a st., Radlice, 25m - ZRUŠENO
16.2.2021 7th Winter Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Aquadream Barrandov - ZRUŠENO
Březen 2021 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín - ZRUŠENO
23.-24.4.2021 KPDD (roč. 2007 a st.), Podolí, 50m - ZRUŠENO
8.5.2021 KPŽ C nejml. (roč. 2012 a ml.) - Eden - ZRUŠENOn
8.5.2021 KPDT (roč. 2011 a st.) - Eden - ZRUŠENO
9.5.2021 Závoidy všetrannosti (roč. 2009-2007) Zelený Pruh, 25m - ZRUŠENO
21.-22.5.2021 KPŽ A st. (roč. 2009-7) - Radlice - ZRUŠENO
23.5.2021 KPŽ B ml. (roč. 2011-2010) - Radlice - ZRUŠENO
5.-6.6. 2021 Letní pohár ČR desetiletých roč. 10, Mladá Boleslav - ZRUŠENO
5.-6.6. 2021 Letní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 09, Radlice - ZRUŠENO
12.-13.6. 2021 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 09, Kopřivnice - ZRUŠENO
12.-13.6. 2021 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 08, Brno - Lužánky, 50m - ZRUŠENO
12.-13.6. 2021 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07, České Budějovice, 50m - ZRUŠENO
17.-20.6. 2021 Letní mistrovství ČR dospělých a juniorů, Ústí nad Labem, 50m - ZRUŠENO
12.9.2021 7th Summer Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Řepy
18.9.2021 - DROP CUP - „Mistrovství republiky všestrannosti žactva“, roř. 09,08,07 Praha Zelený pruh, 25m
25.9 2021 Memoriál ing. Sobotky (roč. 2010-05), Beroun, 25m
5.-6.11.2021 KPDD (roč. 2006 a st.) - Mladá Boleslav7.11.2021 Přebor středočeského kraje - C nejml. (roč. 2012 a ml.) - Kralupy nad Vltavou
13.11.2021 KPDT (roč. 2010 a st.) - Eden
19.-20.11.2021 KPŽ A ml. (roč. 2009 - 07) - Radlice
21.11.2021 KPŽ B ml. (roč. 2011 - 10) - Radlice
4.12.2021 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 11, Radlice
4.-5.12.2021 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 10, Kladno
11.-12.12.2021 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 09, Litoměřice
11.-12.12. 2021 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 08, Mladá Boleslav
11.-12.12. 2021 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07, Prostějov
16.12.2021 7th Winter Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Aquadream Barrandov
16-19.12 2021 Zimní mistrovství ČR dospělých a juniorů, 25m, Plzeň
20.12.2021 Vánoční pohár, roč. 2011 a ml., Plzeň
Masters
Březen. 2021 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín, 50m
Květen 2021 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka, 50m
Listopad 2021 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m
Masters
28. 3. 2020 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín ZRUŠENO
4. 5. 2020 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m ZRUŠENO
21.11.2020 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m ZRUŠENO
Junior
2. pol 2019/20
11.1.2020 Mladoboleslavská vlnka, roč. 2012 - 2008, Mladá Boleslav, 25m
28. 3. 2020 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín ZRUŠENO
28.-29. 3.2020 Dresdner Fruhjahrspreis, roč. 2010 a starší, Drážďany, Německo, 50m (ZRUŠENO) ZRUŠENO
24.-25.4.2020 KPD (roč. 2006 a st.), Podolí, 50m ZRUŠENO
16.5.2020 KPŽ C nejml. (roč. 2011 a ml.) - Eden ZRUŠENO
16.5.2020 KPDT (roč. 2010 a st.) - Eden ZRUŠENO
22.-23.5.2020 KPŽ A st. (roč. 2008-7) - Radlice ZRUŠENO
24.5.2020 KPŽ B ml. (roč. 2009-10) - Radlice ZRUŠENO
11.6.2020 6th Summer Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Strahov ZRUŠENO
13.-14.6. 2020 Letní pohár ČR desetiletých roč. 10, Mladá Boleslav ZRUŠENO
13.-14.6. 2020 Letní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 09, Motorlet Praha ZRUŠENO
18.-21.6. 2020 Letní mistrovství ČR dospělých a juniorů, 50m ZRUŠENO
27.-28.6. 2020 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 08, Kopřivnice ZRUŠENO
27.-28.6. 2020 Letní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 07, České Budějovice ZRUŠENO
1. pol 2020/21
26.9.2020 Memoriál ing. Sobotky (roč. 2009-04), Beroun, 25m
24.10.2020 KPŽ C nejml. (roč. 2011 a ml.) - Eden ZRUŠENO
24.10.2020 KPDT (roč. 2010 a st.) - Eden ZRUŠENO
6.-7.11.2020 KPD (roč. 2005 a st.) - Kladno ZRUŠENO
13.-14.11.2020 KPŽ A ml. (roč. 2006 - 08) - Radlice ZRUŠENO
15.11.2020 KPŽ B ml. (roč. 2009 - 10) - Radlice ZRUŠENO
28.11.2020 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 10, Motorlet Praha ZRUŠENO
28.11.-29.11. 2020 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 09, Mladá Boleslav ZRUŠENO
12.12.-13.12. 2020 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 08, Prostějov ZRUŠENO
12.12.-13.12. 2020 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07, Mladá Boleslav ZRUŠENO
17.-20.12. 2020 Zimní mistrovství ČR dospělých a juniorů, 25m, Plzeň ZRUŠENO
Masters
4. 5. 2019 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m
21.9.2019 Memorial Miroslava Tottera, Mladá Boleslav, 25m
9.-10.11.2019 V. zimní mezinárodní mistrovství ČR v plavání Masters, XX. Korunní Cup
23.11.2019 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25mJunior
1. pol.
21.1.2019 8th Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa
30.-31. 3.2019 Dresdner Fruhjahrspreis, roč. 2010 a starší, Drážďany, Německo, 50m
26.-27.4.2019 Krjsky přebor dorostu a dospělých - Podolí
11.5.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Eden
24.-25.5.2019 KPŽ A (roč. 2007 - 2005) - Radlice
26.5.2019 KPŽ B (roč. 2009 - 2008) - Radlice
8.-9.6.2019 Letní pohár ČR desetiletých toč. 09– Radlice
8.-9.6.2019 Letní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 08 – Chomutov
10.6.2019 9th Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén AXA
15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07 - Nový Jičín
15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 06 - Plzeň Slovany
20.- 23.6. 2019 Letní mistrovství ČR dor. a dosp. roč. 04 a st. - České Budějovice
2. pol.
21.9.2019 Memorial Miroslava Tottera, Mladá Boleslav, roč. 2005 - 2009 - Mladá Boleslav
19.10.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Radlice
19.10.2019 KPdlouhé tratě (roč. 2003 - 2009) - Kladno
25.-26.10.2019 Krajský přebor dorostu a dospělých - Mladá Boleslav
8.-9.11.2019 KPŽ A (roč. 2007 - 2005) - Zelený pruh
10.11.2019 B (roč. 2009 - 2008) - Zelený pruh
30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 09 – Mladá Boleslav30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 08 – Radlice
7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 07- Prostějov7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 06 - Kopřivnice
12. - 15.12. 2019 Zimní mistrovství ČR dor. a dosp. roč. 04 a st. - Plzeň
Masters
5.5.2018 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m
24. 11. 2018 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m
Junior
29. 1. 2018 7. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa
25.3.2018 Jarní krajský přebor žactva 2009 a mladší, Bazén Zelený Pruh
21.4.2018 31. Memoriál Jaroslava Jezbery, roč. 2009 a ml. - 2004, Chomutov
18. - 19. 5. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2004-6, Bazén Radlice
20. 5. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2007-8, Bazén Radlice
3. 6. 2018 Velká cena Prahy, Bazén Podolí (50m venkovní)
4. 6. 2018 8. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa
30.6 - 1.7. 2018 Letní mistrovství ČR ml. žactva, roč. 2004, České Budějovice (50m)20. 10. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2009 a mladší, Bazén Radlice
3. 11. 2018 Závody zpívající fontány, X. ročník pro roč. 2009 a st., Mariánské lázně (25m)
9. - 10. 11. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2004-6, Bazén Radlice
11. 11. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2007-8, Bazén Radlice
1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2004, Nový Jičín
1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2005, Mladá Boleslav
1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2006, Prostějov
8. - 9. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2007, Mladá Boleslav
8. - 9. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2008, Jablonec nad Nisou
11.3. 2017 – 1. plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye, Zlín, 50m
29. 4. 2017 - 17. Pražské duhové jaro, Praha - Hostivař, 25m
25. 11. 2017 - 42. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m
Junior
23. 1. 2017 5. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa
5. 3. 2017 Letní krajské přebory žactva 2008 a mladší, Bazén Zelený Pruh - Přihlásit se
28. - 29. 2017 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje (ročníky 2002-4), Bazén Podolí
26.5 - 27. 5. 2017 Letní krajské přebory žactva 2003-5, Bazén Radlice
28. 5. 2017 Letní krajské přebory žactva 2006-7, Bazén Eden - Přihlásit se
29. 5. 2017 6. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa
17. - 18. 6. 2017 Letní mistrovství ČR mladšího žactva (10 - 11 let), 25 m
10. - 11. 6. 2017 Letní mistrovství ČR staršího žactva (12 - 14 let), 50 m
22. 10. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2008 a mladší, Bazén SkASC - Přihlásit se
4.11.2017 – Závody zpívající fontány – IX. ročník pro roč. 2008 a st., Mariánské Lázně, 25m
10. - 11. 11. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2003-5, Zelený pruh- Přihlásit se
12. 11. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2006-7, Radlice- Přihlásit se
9. - 10. 12. 2017 Zimní mistrovství ČR staršího žactva (2004), Trutnov, 25 m