Competition Schedule

 

Competition schedule 2024

Junior

January - June

16.1.2024 Zimní oddílové závody, Aquadream Barrandov, 25m

20.1.2024 Vajgarský sněhulák, Jindřichův Hradec, roč. 2010 a ml., 25m

17.2.2024 Bohémia Vorvaň, Kladno, 25m

15.-17.3 Velká Cena Ústí n/L, 50m, nebo 4.-5.5 Memoriál Vančka Ústí n/L, 50m

20. 4. Krajský přebor žactva 2015 a mladší, Eden 25m

20. 4. DRoP cup všestrannosti, roč. 2010 - 12, Eden 25m

21. 4. Krajský přebor na dlouhé tratě, Zelený pruh, roč. 2010 a ml., 25m

17.- 18. 5. Krajský přebor žactva 2010-12, Radlice 25m

19. 5. Krajský přebor žactva 2013-14, Radlice, 25m

8.-9.6.24 LMČR roč. 2012, Znojmo, 25m

11.6.2024 Letní oddílovky, roč. open, Aquadream Barrandov, 25m

18.6.2024 oddílový orientační běh, Chuchelský háj, Praha

22.6.24 Pohár desetiletých, roč 2014, Trutnov, 25m

31.8.2024 Open water závody 1km, Račice

 Masters

??.??.2024

 

Excuses for participation in the race:

within 3 days after sending the regular monthly info mail;

until the official closing date of entries (depending on the date of the event);

  • later excuses from races only on the basis of medical certificate;
  • in other cases, cancellation is charged at the amount of the entry fee of the race.

Excuses should be made by e-mail to  info@swimsmooth.cz or by phone at +420 727 988 955.

 

Competition schedule 2023

Junior

January - June

21.1.2023 Vajgarský sněhulák, Jindřichův Hradec, roč. 2009 a ml., 25m

11.2. 2023 Kladensky vorvaň, 2011 a st., Kladno, 25m 

25.2.2023 Malá cena Chodska - plavecký čtyřboj, Domažlice, roč 2012 a ml., 25m

25.3.2023 Memorial Zdenka Vaněčka 2013 a st., Ústí n/ Labem, 50m

22.4.2023 Krajský přebor na dlouhé tratě, 2013 a st., Eden, 25m

22. 4.2023 KPŽ 2014 a ml., Eden, 25m

23. 4.2023 DRoP cup ve všestrannosti roč. 2009 a ml., Zelený pruh, 25m CANCELED DUTE TO ORAGANIZING SWIM CAMP

28.- 29. 4.2023 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje, 2009 a st., Podolí, 50m

19.- 20. 5.2023 KPŽ 2009-11, Radlice, 25m

21. 5.2023 KPŽ 2012-13, Radlice, 25m

10-11.6.2023  Pohár desetiletých roč. 2013, Kladno, 25m

10-11.6.2023  Pohár jedenáctiletých roč. 2012, Náchod, 25m

17-18.6.2023  Letní mistrovství ČR ml. žáci roč. 2011, Mladá Boleslav

17-18.6.2023  Letní mistrovství ČR st. žáci roč. 2010-2009, Plzeň

September - December

2.9.2023 Open Water, Račice, 1km

23.9.2023 Mělnický pohár, roč. 2012 a st., Mělník, 25m

7.10. 2023 Litvínovský pohár, roč. 2012 a st., Litvínov, 25m

5.11.2023 KPŽ C, roč 2014  a ml.Eden, 25m

5.11.2023 KPDT, roč 2013 a st., Eden, 25m

17.-18.11.2023 KPŽ A, roč. 2009-10, Radlice, 25m

19.11.2023 KPŽ B, roč 2011-12, Radlice, 25m

2.12.2023 ZPČR roč. 2013, Česká Lípa, 25m

2.12.2023 ZPČR, roč. 2012, Domažlice, 25m

16.1.2024 Winter Racing Smoothie, Aquadream Barrandov, 25m

20.1.2024 Vajgarský sněhulák, Jindřichův Hradec, roč. 2010 a ml., 25m

 

Masters

??.??.2023

 

Excuses for participation in the race:

within 3 days after sending the regular monthly info mail;

until the official closing date of entries (depending on the date of the event);

  • later excuses from races only on the basis of medical certificate;
  • in other cases, cancellation is charged at the amount of the entry fee of the race.

Excuses should be made by e-mail to  info@swimsmooth.cz or by phone at +420 727 988 955.

 

Competition schedule 2022

Junior

19.-20.2. 2022 České Budějovice roč 2008  a ml., 50m

26.3.2022 Cena Bižuterie Jablonec, roč. 2004 a ml.25m

10.4. DROP CUP VŠESTRANNOSTI roč. 2009-10, Zelený Pruh  25m

29,.30.4.2022 KPDD roč. 2008 a st., Praha Podolí 50m

14.5.2022 KPDT roč. 2008 a ml., Eden 25m

14.5.2022 KPŽ, nejmladší roč. 2013  a ml., Eden 25m

27.-28.5.2022 KPŽ A st. (roč. 2008-10) - Radlice

29.5.2021 KPŽ B ml. (roč. 2011-2012) – Radlice

7.6.2022  8th Summer Racing SMOOTHie – letní kolo oddílových závodů, Aquadream Barrandov

11-12..6. 2022 Letní pohár ČR desetiletých roč. 2012, Náchod 25m

11-12..6. 2022 Letní pohár ČR jedenáctiletých, Mladá Boleslav 25m

18.-19.6. 2022 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 08 - 09, České Budějovice

28.-30.6. 2022 Letní Olympiáda mládeže roč. 2008 – 2010, Olomouc 50m


24.9.2022 Memorial Slavose Sobotky, Beroun, 25m

25.9. 2022 Hořovická kosatka, roč. 2012 a ml., Hořovice, 25m

5.11.2022 KPDT roč. 2008 a ml., Radlice 25m

5.11.2022 KPŽ, nejmladší roč. 2013  a ml., Radlice 25m

11.11.2022 Podzimní přebor Prahy a Středočeského kraje roč. 2007 a st., Kladno, 25m

18.-19.11.2022 KPŽ A st. (roč. 2008-10) - Radlice

20.11.2022 KPŽ B ml. (roč. 2011-2012) – Radlice

3-4..12. 2022 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 2012, Liberec 25m

3-4..12. 2022 Zimí pohár ČR jedenáctiletých, Mladá Boleslav 25m

10.-11.12. 2022 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 09, Trutnov, 25m

16.12.2022 Plzeňská vodník, roč. 2012  a ml., Plzeň, 25 m

10.1.2023 7th Winter Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Aquadream Barrandov

 

» Go to Event Schedule »

Competition schedule 2021

Junior

23.1.2021 Liga roč. 2009 a st., Radlice, 25m - CANCELED

16.2.2021 7th Winter Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Aquadream Barrandov

Březen 2021 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín - CANCELED

23.-24.4.2021 KPDD (roč. 2007 a st.), Podolí, 50m - CANCELED

8.5.2021 KPŽ C nejml. (roč. 2012 a ml.) - Ede - CANCELED

8.5.2021 KPDT (roč. 2011 a st.) - Eden - CANCELED

9.5.2021 Závoidy všetrannosti (roč. 2009-2007) Zelený Pruh, 25m - CANCELED

21.-22.5.2021 KPŽ A st. (roč. 2009-7) - Radlice - CANCELED

23.5.2021 KPŽ B ml. (roč. 2011-2010) - Radlice - CANCELED

5.-6.6. 2021 Letní pohár ČR desetiletých roč. 10, Mladá Boleslav - CANCELED

5.-6.6. 2021 Letní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 09, Radlice - CANCELED

12.-13.6. 2021 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 09, Kopřivnice - CANCELED

12.-13.6. 2021 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 08, Brno - Lužánky, 50m - ZRUŠENO

12.-13.6. 2021 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07, České Budějovice, 50m - ZRUŠENO

17.-20.6. 2021 Letní mistrovství ČR dospělých a juniorů, Ústí nad Labem, 50m - ZRUŠENO

12.9.2021 7th Summer Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Řepy

18.9.2021 - DROP CUP -  „Championship“, roř. 09,08,07 Praha Zelený pruh, 25m

25.9 2021 Memoriál ing. Sobotky (roč. 2010-05), Beroun, 25m

7.11.2021 Přebor středočeského kraje - C nejml. (roč. 2012 a ml.) - Kralupy nad Vltavou

13.11.2021 KPDT (roč. 2010 a st.) - Eden

5.-6.11.2021 KPDD (roč. 2006 a st.) - Mladá Boleslav

19.-20.11.2021 KPŽ A ml. (roč. 2009 - 07) - Radlice

21.11.2021 KPŽ B ml. (roč. 2011 - 10) - Radlice

4.12.2021 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 11, Radlice

4.-5.12.2021 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 10, Kladno

11.-12.12.2021 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 09, Litoměřice

11.-12.12. 2021 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 08, Mladá Boleslav

11.-12.12. 2021 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07, Prostějov

16.12.2021 7th Winter Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Aquadream Barrandov

16-19.12 2021 Zimní mistrovství ČR dospělých a juniorů, 25m, Plzeň

20.12.2021 Vánoční pohár, roč. 2011 a ml., Plzeň

Masters

Březen. 2021 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín, 50m

Květen 2021 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka, 50m

Listopad 2021 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

2019

Masters

4. 5. 2019 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m

November 2019 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

1st term

21.1.2019 8th Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

16.3.2019 Cena TJ Bižuterie roč. 2012 a st. - Jablonec nad Nisou

30.-31. 3.2019 Dresdner Fruhjahrspreis, roč. 2010 a starší, Drážďany, Německo, 50m

26.-27.4.2019 Krjsky přebor dorostu a dospělých - Podolí

11.5.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Eden

24.-25.5.2019 KPŽ A (roč. 2007 - 2005) - Radlice

26.5.2019 KPŽ B (roč. 2009 - 2008) - Radlice

8.-9.6.2019 Letní pohár ČR desetiletých toč. 09– Radlice

8.-9.6.2019 Letní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 08– Chomutov

10.6.2019 9th Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén AXA

15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07 - Nový Jičín

15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 06 - Plzeň Slovany

20.- 23.6. 2019 Letní mistrovství ČR dor. a dosp. roč. 04 a st. - České Budějovice

2nd term

21.9.2019 Memorial Miroslava Tottera, Mladá Boleslav, roč. 2005 - 2009 - Mladá Boleslav

12.10.2019 Litvínovský pohár, roč 2009 a st. - Litvínov

19.10.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Radlice

19.10.2019 KPdlouhé tratě (roč. 2003 - 2009) - Kladno

25.-26.10.2019 Krajský přebor dorostu a dospělých - Mladá Boleslav

8.-9.11.2019 KPŽ A (roč. 2007 - 2005) - Zelený pruh

10.11.2019 B (roč. 2009 - 2008) - Zelený pruh

30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 09 – Mladá Boleslav

30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 08 – Radlice

7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 07- Prostějov

7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 06 - Kopřivnice

12. - 15.12. 2019 Zimní mistrovství ČR dor. a dosp. roč. 04 a st. - Plzeň

18.1.2020 Neratovický pohár - sprinterský čtyřboj roč. 09 a st. - Neratovice


 

2018

Masters

5.5.2018 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m

24. 11. 2018 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

29. 1. 2018 7. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

25.3.2018 Jarní krajský přebor žactva 2009 a mladší, Bazén Zelený Pruh

21.4.2018 31. Memoriál Jaroslava Jezbery , roč. 2009 a ml. - 2004, Chomutov

18. - 19. 5. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2004-6, Bazén Radlice

20. 5. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2007-8, Bazén Radlice

3. 6. 2018 Velká cena Prahy, Bazén Podolí (50m venkovní)

4. 6. 2018 8. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

30.6 - 1.7. 2018 Letní mistrovství ČR ml. žactva, roč. 2004, České Budějovice (50m) 20. 10. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2009 a mladší, Bazén Radlice

9. - 10. 11. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2004-6, Bazén Radlice

11. 11. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2007-8, Bazén Radlice

1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2004, Nový Jičín

1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2005, Mladá Boleslav

1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2006, Prostějov

8. - 9. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2007, Mladá Boleslav

8. - 9. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2008, Jablonec nad Nisou


Gallery


2017

Masters

11.3. 2017 – 1. plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye, Zlín, 50m

29. 4. 2017 - 17th Prague Rainbow Spring, Prague - Hostivař. 25m

25. 11. 2017 - 42. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

23. 1. 2017 5. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

5. 3. 2017 Letní krajské přebory žactva 2008 a mladší, Bazén Zelený Pruh - Enroll

28. - 29. 2017 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje (ročníky 2002-4), Bazén Podolí

26.5 - 27. 5. 2017 Letní krajské přebory žactva 2003-5, Bazén Radlice

28. 5. 2017 Letní krajské přebory žactva 2006-7, Bazén Eden - Enroll

29. 5. 2017 6. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

17. - 18. 6. 2017 Letní mistrovství ČR mladšího žactva (10 - 11 let), 25 m

10. - 11. 6. 2017 Letní mistrovství ČR staršího žactva (12 - 14 let), 50 m

22.10. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2008 a mladší, Bazén SkASC - Enroll

4.11.2017 – Závody zpívající fontány – IX. ročník pro roč. 2008 a st., Mariánské Lázně, 25m

10. - 11. 11. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2003-5, Zelený pruh- Enroll

12. 11. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2006-7, Radlice- Enroll

9. - 10. 12. 2017 Zimní mistrovství ČR staršího žactva (2004), Trutnov, 25 m

 

Gallery