instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

Zveme děti na 6. ročník letních oddílových závodů s příběhem "coby překvapením" 

Závody kde se spojuje svět fantazie s plaváním, přináší malým plavcům závodní zkušenosti v přátelské atmosféře.

Přijďte si vyzkoušet naše netradiční oddílové závody a poznejte náš pozitivní a přátelský přístup. Stačí, aby Váš malý plavec uplaval 25 metrů a může s námi závodit. Nepožene se bezhlavě za vítězstvím nad ostatními, ale naopak společnými silami zkusí s ostatními vyřešit tajemný a poutavý příběh. Na našich dalších závodech tak půjde zatím o tajnou záhadu, která provede malé plavce celými závody.

A kdy se můžete těšit na Letní oddílové závody? Čekají nás již 24.6.2021 a přihlášky můžete zasílat do 14.6.2021. Těšíme se na Vás!

 

Přihláška pro hosty Přihláška pro oddílové členy

Podrobné informace k závodům:

Kde: Plavecký bazén Strahov, Vaníčkova 100/6, Praha 6
(Swim Smooth si vyhrazuje možnost změnit termín a místo konání)

Program:

Registrace 16:30-17:00
Vyhlášení oddílových skokanů roku 17:00-17:30
Závody 18:00-20:00
Vyhlášení 20:15
   

Startovné: Členové oddílu Swim Smooth v ceně předplatného. Hosté 490 Kč/dítě.

Jak uhradit: V den podání přihlášky 490Kč na účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky, čú: 2900399343/2010. Ve zprávě pro příjemce uveďte oddílové závody - jméno a příjmení dítěte.

Jak se nám líbilo na oddílových závodech?

  

Co se dělo na posledních závodech?

Hledá se Nemo

Při letních oddílových závodech jsme si užili nejen soutěžní atmosféru, ale tradičně i nějaké to dobrodružství, tentokrát hledání Nema. S tím nám samozřejmě pomáhala popletená Dory a vegetariánský žralok Bruce. Pamatujete? „Ryba není žrádlo, ryba je kámoš! :-)“ Bruce nad námi bděl, abychom do toho dali vše, protože jinak by nám nepomohl překousat síť, ve které Nemo uvázl. Zbyl nám čas i na závěrečnou pomoc Dory, vylovit ji mušle na značení cesty, aby nezapomněla trefit domů. Naši plavci předvedli skvělé výkony a za odměnu získali diplom i sladkou dobrotu. Závodům zdar!

Galerie z 2020

20 tisíc mil pod mořem

Letní oddílové závody jsou za námi a my jsme si užili dobrodružství při expedici „20 tisíc mil pod mořem“, kterou jsme podnikli v ponorce kapitána Nema. Nebyla to ale jen tak obyčejná expedice. Obepluli jsme moře a oceány, kde na nás čekalo spoustu nástrah, setkali se s krakaticí a obřím krabem, odpočívali u tropických ostrovů, objevovali bájnou Atlantis, dostali se do silného víru, a dokonce jsme si nakonec poradili i s opravou ponorky.Naši plavci předvedli skvělé nasazení a se všemi disciplínami si bezvadně poradili. Každý z plavců získal diplom a na všechny pak ještě čekal báječný dort. A nebyl jen tak obyčejný. Zdobila ho ponorka i s kapitánem! ;-)

Galerie z 2019

Letní Olympijské hry

4. ročník Letních oddílových závodů se nesl v tématu Olympijských her. Cílem našich plavců a plavkyň bylo dopravit pochodeň s olympijským ohněm z řecké Olympie až do místa konání her – na bazén Axa : ). Pět Olympijských kruhů, pět světadílů, pět disciplín. Splnění všech disciplín znamenalo přenesení olympijské pochodně přes celý svět. Následně děti čekala bonusová disciplína – štafeta s opravdovou pochodní.

Všechny úkoly zvládli naši skvělí plavci a plavkyně naprosto bravurně a tímto všem ještě jednou děkujeme za účast, bezvadnou atmosféru a moc gratulujeme ke skvělým výkonům! Moc se těšíme na další ročník!

Galerie z 2018

Medvědí bratři

Naše oddílové závody se vyznačují velmi dobrou atmosférou, důrazem na spolupráci a poutavým příběhem. V letošním roce jsme tak volně navázali na severoamerický příběh Medvědích bratrů, který je poučením právě o velké síle spolupráce a přátelství. V průběhu závodů tak závodníci opět plnili celou řadu úkolů, které vedly k úspěšnému vyřešení zápletky a šťastnému konci.

Naše šesté závody ale přinesly i další velké překvapení. Tím byl osobně Paul Newsome – jeden ze zakladatelů metodiky Swim Smooth. Protože jej zaujala naše práce s dětmi v Programu JUNIOR, která je postavena na australské metodice, přiletěl se na nás podívat až z opačného konce světa a byl dětmi a závody nadšený! Tak moc se mu vše líbilo, že se na nás přijede již brzy znovu podívat.

Galerie z 2017

Zachraňte Willyho

V letošním ročníku jsme měli rekordní účast díky tomu, že se nám sešla velká řada nováčků a děti hned ze čtyř JUNIOR týmů naší plavecké školy - Kids STARTER, Blue Weberova, Orange AXA a Swim Skills, a tak jsme se mohli vrhnout do velkého dobrodružství... Červnové závody rychle odhalily svůj příběh - navázali jsme na populární film "Zachraňte Willyho" a malí závodníci plnili rozličné úkoly, které prověřily jejich plavecké a komunikační dovednosti. Hned po přivítání jsme společnými silami zamířili přes "kameny" pod "vodopády", abychom hned skočili do vln a pluli "nocí" či "mezi řasami". Dokázali jsme se zorientovat "podle hvězd" a proplavali "mezi kameny" až k "hejnu kosatek. A co myslíte, podařilo se nám zachránit Willyho? To je přeci jasné! Hned po úspěšné záchraně jsme se přesunuli na velkou oslavu a vyhodnocení naší práce za poslední školní rok. Zjistili jsme, že jsme se všichni zlepšili od minulých závodů, že se již moc těšíme na další a celý nový rok společných tréninků.

Galerie z 2016

Hledá se Nemo

1. ročník závodů „Racing Smoothie“ proběhl v pondělí 8. 6. 2015 se 17ti závodníky ve věku od 5ti do 12 let. Závody se nesly v duchu tématu: Hledá se Nemo. Děti se po krátkém úvodu, kdy se dozvěděly, že se Nemo ztratil, rozplavaly a společně s kamarády Nema (Jacques, Dory, Bruce, Nigel) se ho vydaly hledat. Vyzkoušely si různé plavecké disciplíny (kraulové nohy s deskou, „Screw Kick“/znakové nohy, znak, vodní pólo s míčkem a hodem do obruče, prsa, lovení puku…) a na závěr se jim podařilo společně Nema objevit. Ten je za odměnu pozval na malé občerstvení a na speciální Finish drink - samozřejmě ovocné Smoothie:) do kavárny nad bazénem, kde proběhlo vyhlašování výsledků, předání diplomů a video prezentace celoročních výsledků oddílových členů. První ročník závodů proběhl úspěšně, a proto jsme se rozhodli, z toho vytvořit tradici, stejně jako z našich Zimních oddílových závodů.Těšíme se na Vás na závodech a skupinových či individuálních trénincích.

Jak se nám líbilo na prvních oddílových závodech?

  

Galerie z 2015

Podívejte se na prezentaci výsledků naší práce s dětmi za loňský školní rok 2018/19

 

Rádi byste získali více informací o letních oddílových závodech Racing SMOOTHie?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.