Cesta ke zdokonalování vede skrze stálou práci na sobě samém

V Programu INDIVIDUAL Profi se soustředíme na závodní plavce a přinášíme jim pomoc s technikou, taktikou a psychologickou přípravou, které stále bývají v závodním plavání opomíjeny. Věřte, že impuls ze Swim Smooth dokáže napravit a zvrátit stagnující kariéru plavce do vítězných výsledků Pro dosažení vrcholných výsledku  je výhodné využít další plavecké analýzy a způsoby vyhodnocování.Vyberte si z naší nabídky jednorázové či dlouhodobé pomoci:

 PROFI TRÉNINK

RAMP TEST

CSS TEST

HOSTOVÁNÍ

Pod vedenim nejpovolanější trenérky a současně zakladatelky Swim Smooth Czech Republic a autorky dětské metodiky Plavání s Plavlem a Plavlínou se Vám dostane intenzivní a okamžité nápravy vaší plavecké techniky, s naprostou přesností odhalí příčiny plaveckých chyb a ihned budete plavat rychleji a lépe se cítit s vodou. Zjistěte, jaká je pro Vás ideální frekvence záběrů a délka plaveckého kroku. Najdete tak optimální tempo pro trénink a pro závod, abyste dokázali plavat rychleji a přitom efektivněji. Jestli Vás zajímá, jak trénink zaměřený na optimální tempo vypadá, začtěte se do článku od našeho mladého plavce "Roderik a pípák". Využijte naplno svůj potenciál a zjistěte Vaše předpoklady pro sprint, střední nebo dlouhé tratě. Pomůžeme Vám stanovit odpovídající intenzitu plavání na úrovni anaerobního prahu, která Vám umožní zvyšovat rychlost. Ze spolupráce se Swim Smooth můžete těžit i pravidelně a to v přímé účasti na běžných oddílových trénincích anižbyste museli přestupovat z vašeho mateřského oddílu. Rádi Vás přivítáme mezi nás, třeba jen na jeden trénink týdně.

2 500 Kč

60 min

Bazén Strahov, Řepy, Axa, Barrandov

Termín na domluvě s trenérkou

2 500 Kč

60 min

Bazén Strahov, Řepy, Axa, Barrandov

Termín na domluvě s trenérkou

2 500 Kč

60 min

Bazén Strahov, Řepy, Axa, Barrandov

Termín na domluvě s trenérkou

490 Kč

60 min

Bazén Axa

Pondělí 16h

Veronika Tondrová

Abhejali Bernardová

 

Reference od vás

Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost s individuálním tréninkem u Gabriely ve Swim Smooth. Dcera závodně plave pátý rok v tradičním plaveckém klubu. Pravidelně se účastní MČR, její největší úspěchy byly druhá a třetí místa na těchto závodech. Bohužel poslední rok a půl se její osobní rekordy zastavily, a dokonce se začaly zhoršovat, i když účast na tréniku byla stále téměř 100% a týdně naplavala přes 30 kilometrů ... pokračování
Hanka a Luděk

 

Chcete si rezerovat svoji první lekci? Potřebujete více informací?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 

nabor-pyramida


 nabor-pyramida