Kariéra

Rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegy/kolegyně se znalostí angličtiny na pozice:

  • Trenér/ka plavání - aktuální

  • Trenér/ka suché přípravy - aktuální

  • Samostatný vedoucí volnočasových aktivit

  • Samostatný administrativní a PR pracovník

Bližší informace:

V případě, že Vás některá nabízená pozice zajímá, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte, a to na e-mailovou adresu:gabriela@swimsmooth.cz.

 1. Trenér/ka plavání se znalostí angličtiny

Co Tě u nás čeká?

  • Trénování skupin i jednotlivců (dětí, mládeže a dospělých) s úsměvem na tváři
  • Příprava, organizace a vedení plavecké lekce
  • Vysvětlování a předvádění správných plaveckých technik dle naší metodiky
  • Zajišťování kontaktní dopomoci při výuce ve vodě i na suchu
  • Poskytování zpětné vazby o průběhu lekce, hodnocení sportovní úrovně a výkonnosti
  • Aktivní komunikace s ostatními trenéry, s rodiči dětí a  s klienty
  • Samostatná práce s klienty a účast na plaveckých táborech, závodech a soustředěních

Hledáme právě Tebe? Co by Ti nemělo chybět ;-)

  • Kurz učitele nebo trenéra plavání III. třídy, ideálně FTVS
  • Český a anglický jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • Mít plavání jako koníčka a nepostrádat nadšení pro jeho výuku
  • Schopnost samostatné práce
  •  Časová flexibilita (Po-Ne 7-19 h), samozřejmě vždy dle předchozí dohody ;-)
  • Aktivní přístup a kreativita
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • A hlavně chuť učit se novým věcem

Co Ti můžeme nabídnout my?

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci nejdříve na pozici trainee, následně samostatné vedení lekcí
  • Práci na DPP/DPČ/IČO – dle domluvy
  • Zaškolení a průběžná školení metododami Swim Smooth a Plavání s Plavlem a Plavlínou
  • Dlouholetou spolupráci
  • Přátelské prostředí, pohodový pracovní tým, profesionální přístup
  • Benefity ve formě plaveckých lekcí
  • Prostor k vlastní realizaci pod odborným vedením a pro rozvoj vlastní specializace na určitou věkovou či výkonovou skupinu plavců

Nástup:

  • Dle domluvy

"Metoda je velmi důležitá, stejně jako je důležité, abyste měli vynikajícího trenéra, který Vás vede správným směrem ke zlepšení Vašich výsledků a který Vám pomáhá při vytváření výsledků."
Sergei Bubka

2. Trenér/ka suché přípravy se znalostí angličtiny

Co si pod tréninkem suché představit a co Tě u nás čeká?

  • Příprava a organizace kreativních tréninků na suchu pro naše plavce v souladu s naším plaveckým zaměřením.
  • Vysvětlení a předvádění správných technik a správného provedení
  • Zajišťování kontaktní dopomoci při lekci na suchu
  • Práce pravidelně 1 - 2x týdně na 60 min v tělocvičně i venku
  • Účast na plaveckých táborech, soustředěních a teambuildingu

 Jsi to právě Ty, koho hledáme? Co je k tomu potřeba?

  • Orientace v somatickém a psychomotorickém vývoji dítěte
  • Sportovní, zdravotní či pedagogické vzdělání výhodou, ne však podmínkou
  • Sportovní všestrannost, fyzická zdatnost, výhodou atletixká průprava
  • Umět lekci flexibilně přizpůsobit aktuální fyzické zdatnosti jednotlivců Schopnost lekci přizpůsobit a modifikovat dle aktuální fyzické zdatnosti jednotlivců, umět motivovat a opravovat, nejen drilovat

 Co Ti my můžeme nabídnout?

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Získání nových znalostí a zkušeností pro profesní i osobní rozvoj
  • Prostor k vlastní realizaci v zázemí zavedeného sportovního klubu

 Nástup:

"Je snadné motivovat klienta, když sedí na lavičce přímo před vámi, ale skutečnou výzvou pro trenéra je, aby byl klient motivován, když nejste s ním."
Jessie Pavelka

3. Samostatný vedoucí volnočasových aktivit se znalosti angličtiny

  • Vytváření, organizování a plánování akcí, her a volnočasových aktivit pro děti a mládež na jednotlivé Swim Smooth akce
  • Účast na Swim Smooth akcích:
  • Víkendová škola plaveckých způsobů (jaro a podzim) - animační program pro děti, zatímco se rodiče učí plavat
  • Plavecký tábor pro závodní plavce v Nymburce  - vytváření a vedení celotáborové hry
  • Příměstský plavecký tábor v Praze - vytváření a vedení celotáborové hry
  • Letní a zimní oddílové závody - spoluvytváření kreativního programu/příběhu závodů, pomoc s organizací

Hledáme právě Tebe? Co by Ti nemělo chybět?

  • Orientace v právním a ekonomickém rámci pořádání akcí pro děti a mládež
  • SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na pedagogiku, učitelství, sociální péči, případně předškolní a mimoškolní pedagogiku nebo pedagogické asistentství výhodou
  • praxe učitele v MŠ nebo ZŠ, táborového vedoucícho, či zkušennost s vedením zájmového kroužku výhodou
  • Umět děti přirozeně motivovat
  • Dokázat vést respektujícím přístupem, bez křiků a trestů
  • Flexibilita, kreativita, úsměv na tváři ;-)

  • Kreativní práci a dlouhodobou spolupráci
  • Práci na DPP, DPČ nebo IČO – dle domluvy
  • Získání nových zkušeností pro profesní i osobní rozvoj
  • Prostor k vlastní realizaci pod odborným vedením

Nástup:

  • dle domluvy

"Chci se podívat zpět a říct: Udělal jsem všechno, co mohu, a byl jsem úspěšný. Nechci se ohlédnout a říct, že jsem měl udělat to nebo ono. Rád bych změnil věci pro přicházející mladou generaci plavců."
Michael Phelps

 4. Samostatný administrativní a PR pracovník

Náplň práce:

  • Vedení administrativy plavecké školy Swim Smooth Czech Republic, včetně přidělené agendy, samostatného zpracovávání a vyřizování korespondence a elektronické pošty, vedení databáze, statistik, přehledů apod. plavecké školy a řešení organizačních záležitostí
  • Komunikace s trenéry, s oddílovými a smluvními partnery, rodiči dětí a zájemci o služby plaveckého oddílu
  • Účast v projektech nebo aktivitách zaměřených především na propagaci plavecké školy
  • Práce v oblasti PR a marketingu, Vytváření Power Pointových prezentací, newsletterů, blogových článků, příspěvků do Facebooku a Instagramu a vyhodnocování úspěšnosti propagace, včetně průzkumů spokojennosti a klientů a názorů veřejnosti na vybraná témata
  • Uplatňování firemních procesů

Požadujeme:

  • Práce na DPP nebo vlastní IČ
  • Zkrácená pracovní doba – 2h denně, možnost práce z pohodlí domova – „home office“
  • Český a anglický jazyk slovem a písmem
  • Microsoft Office – schopnost práce s textovým editorem, Excelem, Power Point, MailChimp
  • Výhodou, nikoliv podmínkou je znalost práce v PhotoShopu, úpravy webové stránky, práce s Google Analytics nebo podobnými programy a orientace v oboru plavání či pedagogice
  • Orientaci v legislativních pravidlech pro zacházení s osobními a důvěrnými údaji
  • Komunikační dovednosti, empatii, příjemné vystupování,
  • Flexibilitu a ochotu osobně se účastnit zážitkových, propagačních a náborových akcí, porad a jiných setkání.
  • Přesnost, včasnost a pečlivost při plnění zadaných úkolů
  • Schopnost samostatné práce, pod časovým tlakem, schopnost si dobře rozvrhovat práci a stanovovat priority

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení, prémie dle dosahovaných výsledků
  • Zaškolení
  • Zajímavou a kreativní práci, dlouhodobou spolupráci

Vzdělání:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské, se zaměřením na ekonomiku a management, případně pedagogiku

Výhodou:

  • Praxe s řízením lidí

Nástup:

  • Pozice není vhodná pro mimopražské zájemce

"Naplňte život akcí. Nečekejte, až k tomu dojde. Udělejte to. Vytvořte si vlastní budoucnost…"
Bradley Whitford

Proč pracovat u nás a s námi?

Jsme soukromá plavecká škola a oddíl pro děti a dospělé, známá svým odborným a individuálním přístupem ke klientům a budováním respektujícího prostředí. Nabízíme komplexní programy výukových, kondičních a zdravotních lekcí plavání v individuální i skupinové formě. Trénujeme plavání nejefektivnějším způsobem současnosti, podle světově ojedinělé australské metody Swim Smooth, kterou dále rozvíjíme. Vytváříme vlastní výukové plány a manuály. Profilujeme se jako “lékaři“ přístupu k plavání. Naším posláním a motem je „Svět potřebuje lepší plavání“. Působíme i mezi-oddílově. Své služby nabízíme všem plavcům i těm, co se plavci chtějí stát, a to bez rozdílu včetně oddílové příslušnosti.

Nás práce baví a do svého týmu chceme posilu, která má stejný přístup. Těšíme se na Vás.

Chcete vědět více o aktuálních pracovních pozicích u nás?

Napište nám na gabriela@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

hledametrenera