Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Zimní kondiční soustředění

Pro závodníky od 6 do 15 let, který se koná 2. - 6. 1. 2020

Objemový trénink ve vodě v kombinaci s běžeckým lyžováním je dalším důležitým impulsem pro posun do vyšších pater závodní přípravy. Vše v přátelské a pozitivní atmosféře, postaveno na Swim Smooth metodice.

Podívejte se o čem je naše kondiční soustředění

 

 

holky kalhotkyPřinášíme Vašim plavcům:

 • Odborně vedenou kondiční přípravu
 • První kontakt s objemovým tréninkem ve vodě
 • Zábavně vedený výcik na běžkách vedený zkušenými trenéry
 • Regeneraci a upevnění této složky jako pevného základu sportovní přípravy
 • Další poznání s kamarády s oddílu a velkou porci zábavy

Přinášíme Vám rodičům:

 • Komplexní sportovní servis
 • Další rozšíření sportovní přípravy Vašich dětí
 • Vhodný nástroj pro stimulaci zdatnosti
 • Úlevu od stereotypu školního roku
 • Empatický a trpělivý způsob navýšení sportovní zátěže

O čem je naše zimní kondiční soustředění?

Plavecké sporty jsou velmi komplexní pohybovou aktivitou, které kladou velké nároky na sílu, vytrvalost, psychickou odolnost a celkovou zdatnost. Ve sportovní přípravě tak mají nezastupitelnou roli ty pohybové aktivity, které pomáhají výše zmíněné vlastnosti stimulovat a vhodně tak doplňovat trénink. Mezi takové patří běžecké lyžování, které především díky podobné i vyšší intenzitě zátěže, ve spojitosti s převažujícími kluznými pohyby, které šetří klouby je ideálním doplňkovým sportem. Pokud k výčtu přičtete i bonusy jako vyšší nadmořskou výšku či pohyb v nízkých teplotách, které posilují nejen tělo ale i ducha, vychází tak běžecké lyžování jako jasná volba při rozšiřování a zkvalitňování sportovní přípravy naší plavecké školy.

Tímto 1. ročníkem pokládáme základy nové tradice – zimního běžkařského a plaveckého kondičního soustředění, které v sobě bude kombinovat všechny klady obou sportů. Toto se bude pravidelně konat první prodloužený víkend po Novém roce.

Hlavním cílem této části přípravy bude totiž zábavnou formou seznámit naše plavce s velmi důležitou částí plaveckého tréninku – objemovým a kondičním tréninkem. Vysoká zdatnost je totiž základním předpokladem pro úspěšné plavce a pevné zdraví Vašich sportovců. Zároveň to bude další prostor pro upevnění vztahů mezi dětmi, možnost jak se opět lépe poznat a posílit v sobě dovednost komunikace. A protože běžkám a volnočasovým aktivitám dětí vážně rozumíme, je zaručená spousta legrace a poznání.

posilko

Datum konání: 2.-6.1.2020 (4 dny)

Doprava: Sdílená (vlastními auty)

Místo konání: Pension Dagmar - Lázně Jáchymov

Počet dětí: max. 16

Věk dětí: 6 – 15 let

Jakým dětem je určen: pouze oddílovým členům, především závodníkům, kteří již závodí nebo se na závodní kariéru chystají

Počet trenérů: 3

Hlavní program: Plavecké a běžkařské (při nedostatku sněhu běžecké) tréninky  se zaměřením na aerobní vytrvalost a seznámení s objemovým tréninkem.

Další program:  Kvalitní strečink a venkovní aktivity na sněhu. 

Cena:   8 500,- Kč

Cena zahrnuje: ubytování, stravu (plná penze včetně celodenního pitného režimu), celodenní program, trenéry, pronájem bazénu a dalších sportovišť, vstup do wellnes, soukromý ski bus pro přepravu z Jáchymova na Boží dar.

Cena nezahrnuje: výdaje spojené se sportovně-poznávací aktivitou (případné vstupné na bobovou a sáňkařskou dráhu a na vlek)

Přihlášky podávjte do: 15.11.2019!

Jak uhradit?

 • V den podání přihlášky celou částku kurzovného 8 500 Kč/ dítě, zašlete prosím do 3 dnů od data vyplnění přihlášky na bankovní účet 2900399343/2010, VS vytvořte číslicí označující školní rok + číslice 5 ve formátu rrrrrr3 např. 2017185, ve zprávě pro příjemce uveďte Zimní soustředění + jméno a příjmení dítěte.
 • Splatnost: do 3 dnů od data vyplnění přihlášky, nejpozději do 15.11.2019
 • Storno podmínky: 100% z celkové částky od 1.12. 2019

Jak vidí zimní soustředění s námi rodiče?

Naše dvě děti /5 a 8 let/ si zimní soustředění moc užily. Přestože jsme měli jako rodiče obavu, že program bude náročný, tak kombinace bazén + běžky + cvičení v tělocvičně se ukázala jako skvělá. Nejvíce si ceníme, že se naše děti seznámily s novým druhem pohybu/sportu – tedy s běžkováním a že si ho za těch 5dní opravdu oblíbily. Nejen že překonaly prvotní ostych a prvotní nejednoduché dovednosti, ale odjížděly s nově zvládnutou dovedností, kterou s nimi hodláme v rámci rodiny dále rozvíjet. Obě děti si užívaly bohatý výběr a skvělé jídlo, které jim kompenzovalo vysokou fyzikou náročnost sportovních aktivit. V neposlední řadě upevnily a navázaly nová přátelství a našly si i své plavecké vzory. Rádi se soustředění zúčastníme znovu. Lucie a Josef   

 

Rádi byste zažili něco právě takového? Tak už jen vyplňte přihlášku kliknutím na odkaz níže a hurá spolu s námi na tábor!Důležité dokumenty ke stažení:

Seznam doporučeného vybavení Rozvrh kondičního soutředění

Potvrzení o bezinfekčnosti Všeobecné podmínky

 

Rezervujte si místo na zimním kondičním soustředění!

 Přihlásit se na soustředění

Těšíme se na Vás!

  

Jachymov big

Chcete vyzkoušet kondiční přípravu na vysoké úrovni?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.