Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Zimní kondiční soustředění

Pro závodníky od 6 do 15 let, který se koná 2. - 5. 1. 2020

Objemový trénink ve vodě v kombinaci s běžeckým lyžováním je dalším důležitým impulsem pro posun do vyšších pater závodní přípravy. Vše v přátelské a pozitivní atmosféře, postaveno na Swim Smooth metodice.

Podívejte se o čem je naše kondiční soustředění

 

 

holky kalhotkyPřinášíme Vašim plavcům:

 • Odborně vedenou kondiční přípravu
 • První kontakt s objemovým tréninkem ve vodě
 • Zábavně vedený výcik na běžkách vedený zkušenými trenéry
 • Regeneraci a upevnění této složky jako pevného základu sportovní přípravy
 • Další poznání s kamarády s oddílu a velkou porci zábavy

Přinášíme Vám rodičům:

 • Komplexní sportovní servis
 • Další rozšíření sportovní přípravy Vašich dětí
 • Vhodný nástroj pro stimulaci zdatnosti
 • Úlevu od stereotypu školního roku
 • Empatický a trpělivý způsob navýšení sportovní zátěže

O čem je naše zimní kondiční soustředění?

Plavecké sporty jsou velmi komplexní pohybovou aktivitou, které kladou velké nároky na sílu, vytrvalost, psychickou odolnost a celkovou zdatnost. Ve sportovní přípravě tak mají nezastupitelnou roli ty pohybové aktivity, které pomáhají výše zmíněné vlastnosti stimulovat a vhodně tak doplňovat trénink. Mezi takové patří běžecké lyžování, které především díky podobné i vyšší intenzitě zátěže, ve spojitosti s převažujícími kluznými pohyby, které šetří klouby je ideálním doplňkovým sportem. Pokud k výčtu přičtete i bonusy jako vyšší nadmořskou výšku či pohyb v nízkých teplotách, které posilují nejen tělo ale i ducha, vychází tak běžecké lyžování jako jasná volba při rozšiřování a zkvalitňování sportovní přípravy naší plavecké školy.

Tímto 1. ročníkem pokládáme základy nové tradice – zimního běžkařského a plaveckého kondičního soustředění, které v sobě bude kombinovat všechny klady obou sportů. Toto se bude pravidelně konat první prodloužený víkend po Novém roce.

Hlavním cílem této části přípravy bude totiž zábavnou formou seznámit naše plavce s velmi důležitou částí plaveckého tréninku – objemovým a kondičním tréninkem. Vysoká zdatnost je totiž základním předpokladem pro úspěšné plavce a pevné zdraví Vašich sportovců. Zároveň to bude další prostor pro upevnění vztahů mezi dětmi, možnost jak se opět lépe poznat a posílit v sobě dovednost komunikace. A protože běžkám a volnočasovým aktivitám dětí vážně rozumíme, je zaručená spousta legrace a poznání.

posilko

Datum konání: 2.-6.1.2020 (4 dny)

Doprava: Sdílená (vlastními auty)

Místo konání: Pension Dagmar - Lázně Jáchymov

Počet dětí: max. 16

Věk dětí: 6 – 15 let

Jakým dětem je určen: pouze oddílovým členům, především závodníkům, kteří již závodí nebo se na závodní kariéru chystají

Počet trenérů: 3

Hlavní program: Plavecké a běžkařské (při nedostatku sněhu běžecké) tréninky  se zaměřením na aerobní vytrvalost a seznámení s objemovým a silovým tréninkem a dalšími netradičními prostředky na stimulaci fyzické zdatnosti.

Další program:  Kvalitní strečink a venkovní aktivity na sněhu. 

Cena:   8 000,- Kč

Cena zahrnuje: ubytování, stravu (plná penze včetně celodenního pitného režimu), celodenní program, pronájem plaveckých drah, tělocvičny, vstup do wellnes, soukromý ski bus pro přepravu z Jáchymova na Boží dar.

Cena nezahrnuje: výdaje spojené se sportovně-poznávací aktivitou (případné vstupné na bobovou a sáňkařskou dráhu a na vlek)

Přihlášky podávjte do: 15.11.2019!

Jak uhradit?

 • V den podání přihlášky celou částku kurzovného 8 000 Kč/ dítě, zašlete prosím do 3 dnů od data vyplnění přihlášky na bankovní účet 2900399343/2010, VS vytvořte číslicí označující školní rok + číslice 5 ve formátu rrrrrr3 např. 2017185, ve zprávě pro příjemce uveďte Zimní soustředění + jméno a příjmení dítěte.
 • Splatnost: do 3 dnů od data vyplnění přihlášky, nejpozději do 15.11.2019
 • Storno podmínky: 100% z celkové částky od 1.12. 2019

Reference od Vás

Naše dvě děti /5 a 8 let/ si zimní soustředění moc užily. Přestože jsme měli jako rodiče obavu, že program bude náročný, tak kombinace bazén + běžky + cvičení v tělocvičně se ukázala jako skvělá. Nejvíce si ceníme, že se naše děti seznámily s novým druhem pohybu/sportu – tedy s běžkováním a že si ho za těch 5dní opravdu oblíbily. Nejen že překonaly prvotní ostych a prvotní nejednoduché dovednosti, ale odjížděly s nově zvládnutou dovedností, kterou s nimi hodláme v rámci rodiny dále rozvíjet. Obě děti si užívaly bohatý výběr a skvělé jídlo, které jim kompenzovalo vysokou fyzikou náročnost sportovních aktivit. V neposlední řadě upevnily a navázaly nová přátelství a našly si i své plavecké vzory. Rádi se soustředění zúčastníme znovu.
Lucie a Josef   

 

Rádi byste zažili něco právě takového? Tak už jen vyplňte přihlášku kliknutím na odkaz níže a hurá spolu s námi na kondiční soustředění!



Důležité dokumenty ke stažení:

Seznam doporučeného vybavení Rozvrh kondičního soutředění

Potvrzení o bezinfekčnosti Všeobecné podmínkyZdravotní potvrzeni k TV a sportu

 

Rezervujte si místo na zimním kondičním soustředění!

 Přihlásit se na soustředění

Těšíme se na Vás!

  

Jachymov big

Chcete vyzkoušet kondiční přípravu na vysoké úrovni?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.