Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

 

Závody

U nás ve Swim Smooth se závoděním bavíme. Na závodech se totiž nesnažíme porazit všechny ostatní, ale především předvést to nejlepší z nás. Proto si troufáme startovat na MS v plavání, i když trénujeme jen jednou týdně, či dokážeme pracovat s nervozitou mladých plavců tak, jak popisuje Roderik ve svém článku "Moje první závody".

 

Rozpis závodů na rok 2020

Masters

28. 3. 2020 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín

4. 5. 2020 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m

Listopad 2020 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

2. pol 2019/20

28. 3. 2020 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín

28.-29. 3.2019 Dresdner Fruhjahrspreis, roč. 2010 a starší, Drážďany, Německo, 50m

16.5.2020 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Eden

16.5.2020 KPDT (roč. 2010 a st.) - Eden

13.-14.6. 2020 Letní pohár ČR desetiletých roč. 10

13.-14.6. 2020 Letní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 09

9.6.2019 9th Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Barrandov

27.-28.6. 2020 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 08

27.-28.6. 2020 Letní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 07

1. pol 2020/21

24.10.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2011 a ml.) - Eden

24.10.2019 KPDT (roč. 2010 a st.) - Eden

28.11.-29.11. 2020 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 10

28.11.-29.11. 2020 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 09

12.12.-13.12. 2020 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 08

12.12.-13.12. 2020 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07

 

Rozpis závodů na rok 2019

Masters

4. 5. 2019 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m

Listopad 2019 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

1. pol.

21.1.2019 8th Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

30.-31. 3.2019 Dresdner Fruhjahrspreis, roč. 2010 a starší, Drážďany, Německo, 50m

26.-27.4.2019 Krjsky přebor dorostu a dospělých - Podolí

11.5.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Eden

24.-25.5.2019 KPŽ A (roč. 2007 - 2005) - Radlice

26.5.2019 KPŽ B (roč. 2009 - 2008) - Radlice

8.-9.6.2019 Letní pohár ČR desetiletých toč. 09– Radlice

8.-9.6.2019 Letní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 08 – Chomutov

10.6.2019 9th Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén AXA

15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07 - Nový Jičín

15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 06 - Plzeň Slovany

20.- 23.6. 2019 Letní mistrovství ČR dor. a dosp. roč. 04 a st. - České Budějovice

2. pol.

21.9.2019 Memorial Miroslava Tottera, Mladá Boleslav, roč. 2005 - 2009 - Mladá Boleslav

19.10.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Radlice

19.10.2019 KPdlouhé tratě (roč. 2003 - 2009) - Kladno

25.-26.10.2019 Krajský přebor dorostu a dospělých - Mladá Boleslav

8.-9.11.2019 KPŽ A (roč. 2007 - 2005) - Zelený pruh

10.11.2019 B (roč. 2009 - 2008) - Zelený pruh

30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 09 – Mladá Boleslav

30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 08 – Radlice

7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 07- Prostějov

7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 06 - Kopřivnice

12. - 15.12. 2019 Zimní mistrovství ČR dor. a dosp. roč. 04 a st. - Plzeň

18.1.2020 Neratovický pohár - sprinterský čtyřboj roč. 09 a st. - Neratovice

 

Rozpis závodů na rok 2018

Masters

5.5.2018 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m

24. 11. 2018 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

29. 1. 2018 7. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

25.3.2018 Jarní krajský přebor žactva 2009 a mladší, Bazén Zelený Pruh

21.4.2018 31. Memoriál Jaroslava Jezbery, roč. 2009 a ml. - 2004, Chomutov

18. - 19. 5. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2004-6, Bazén Radlice

20. 5. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2007-8, Bazén Radlice

3. 6. 2018 Velká cena Prahy, Bazén Podolí (50m venkovní)

4. 6. 2018 8. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

30.6 - 1.7. 2018 Letní mistrovství ČR ml. žactva, roč. 2004, České Budějovice (50m)

20. 10. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2009 a mladší, Bazén Radlice

3. 11. 2018 Závody zpívající fontány, X. ročník pro roč. 2009 a st., Mariánské lázně (25m)

9. - 10. 11. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2004-6, Bazén Radlice

11. 11. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2007-8, Bazén Radlice

1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2004, Nový Jičín

1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2005, Mladá Boleslav

1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2006, Prostějov

8. - 9. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2007, Mladá Boleslav

8. - 9. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2008, Jablonec nad Nisou

 

Fotogalerie


Rozpis závodů na rok 2017

Masters

11.3. 2017 – 1. plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye, Zlín, 50m

29. 4. 2017 - 17. Pražské duhové jaro, Praha - Hostivař, 25m

25. 11. 2017 - 42. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

23. 1. 2017 5. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

5. 3. 2017 Letní krajské přebory žactva 2008 a mladší, Bazén Zelený Pruh - Přihlásit se

28. - 29. 2017 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje (ročníky 2002-4), Bazén Podolí

26.5 - 27. 5. 2017 Letní krajské přebory žactva 2003-5, Bazén Radlice

28. 5. 2017 Letní krajské přebory žactva 2006-7, Bazén Eden - Přihlásit se

29. 5. 2017 6. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

17. - 18. 6. 2017 Letní mistrovství ČR mladšího žactva (10 - 11 let), 25 m

10. - 11. 6. 2017 Letní mistrovství ČR staršího žactva (12 - 14 let), 50 m

22. 10. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2008 a mladší, Bazén SkASC - Přihlásit se

4.11.2017 – Závody zpívající fontány – IX. ročník pro roč. 2008 a st., Mariánské Lázně, 25m

10. - 11. 11. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2003-5, Zelený pruh- Přihlásit se

12. 11. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2006-7, Radlice- Přihlásit se

9. - 10. 12. 2017 Zimní mistrovství ČR staršího žactva (2004), Trutnov, 25 m


Fotogalerie


Rozpis závodů na rok 2016

Masters

7. - 8. 5. 2016 XXXIII. Mistrovství ČR Masters, Pardubice, 50m

26. 11. 2016 - 41. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

18. 1. 2016 3. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

27. - 28. 5. 2016 Letní krajské přebory žactva 2002-4, Praha - Radlice

6. 6. 2016 4. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

11. - 12. 11. 2016 Zimní krajské přebory žactva 2002-4, Praha - Zelený pruh

3. - 4. 12. 12. 2016 Zimní mistrovsví ČR 12. letého žactva, Trutnov

 

Rozpis závodů na rok 2015

Masters

16. - 17. 5. 2015 XXXII. Mistrovství ČR Masters, Třebíč, 25m

10. - 16. 8. 2015 16th FINA World Masters Championschip, Kazaň (RUSKO), 50m

29. 11. 2015 - 40. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

8. 6. 2015 2. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

20. - 21. 11. 2015 Krajské přebory žactva 2001-3, Praha - Zelený pruh

 

Rozpis závodů na rok 2014

Masters

6. 12. 2014 - XV. ročník Memoriálu Oldřicha Háje, Jihlava, 25m   

29. 11. 2014 - 39. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

Naše dětské plavce na oficiální závody připravujeme. 

V současné době se soustředíme na trénink veškerých dovedností v rámci oddílových závodů, které pojímáme zábavně a s důrazem na kooperativní činnost. Tyto závody ale bereme velmi vážně a jsou pro nás vyvrcholením plavecké sezóny.

15. 12. 2014 - 1. Racing Smoothie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

 

Rozpis závodů na rok 2013

Masters

18. - 19. 5. 2013 XXX. Mistrovství ČR v plavání 2013 Masters, Jihlava, 25m

 


Poznámka:

Propozice závodů jsou známy vždy jen měsíc předem a výsledky nejdříve týden po závodech pro kategorii žáků, dorostu, dospělých a Masters ZDE

 

 

Pravidla plavání

Soutěžní řád

kategorie

 

muži

ženy

max. počet
startů

nejdelší
povolená trať

masters

 

25 let a starší

25 let a starší

bez omezení

1500m

dospělí

 

19 let a starší

19 let a starší

bez omezení

1500m

starší dorost

 

17 - 18 let

17 - 18 let

bez omezení

1500m

mladší dorost

 

15 - 16 let

15 - 16 let

bez omezení

1500m

žactvo starší

kategorie A

13 a 14 let

13 a 14 let

3

1500m

žactvo mladší

kategorie B

11 a 12 let

11 a 12 let

3

1500m

 

kategorie C

10 let

10 let

3

1500m

 

kategorie D

9 let a mladší

9 let a mladší

2

400m

 

Pro zařazení do věkové kategorie je rozhodující kalendářní rok, ve kterém závodník dovrší uvedený věk. Přechod do vyšší věkové kategorie se provádí k 1. lednu. 

Plavci věkových kategorií žactva (A+B) a dorostu mohou startovat ve své a také ve vyšší kategorii v rozsahu závodění své věkové kategorie. Ke startu ve vyšší věkové kategorii se za těchto podmínek nevyžaduje souhlas. U nemistrovských soutěží je možno rozdělit účastníky i do jiných kategorií při dodržení maximální délky