Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Program MASTERS - skupina REVISE

Při výuce plavání je pro nás cesta stejně důležitá, jako cíl.

Představujeme Vám plavecký program pro středně pokročilé plavce, kdo chtějí zlepšit svoji techniku nebo se naučit plavecký způsob, který neovládají. K tomuto cíli vede jistě spoustu cest, ale my Vám nabízíme tu, která je postavena základech výjimečné australské metodiky Swim Smooth a osobním přístupu. 

Jasně vnímáme, že atmosféra na tréninku je pro pozdější výsledek podstatná, proto vždy přistupujeme k plavcům laskavě a trpělivě. Zároveň ale také hned na začátku celého procesu stanovíme reálné cíle, které má sám klient velkou touhu dosahovat,  a tak naše tréninky vždy směřují vpřed a posouvají Vaše možnosti.

Přijďte si vyzkoušet vstřícnost a profesionalitu hlavní trenérky Gabriely,  za unikátních podmínek - plavete spolu s plavci ze skupiny MASTERS, plavete podobná cvičení, ale náročnost tréninku je "šita" Vám na míru. A věřte, že se budete rychle plavecky vyvíjet a rychle se můžete dostat nejen právě do skupiny MASTERS, ale i trénink jednou týdně Vás může dostat až na mistrovství světa v plavání. Jestli si zatím stanovíte nižší cíle, bude jen na Vás. 

Po zvládnutí alespoň jednoho, ale ideálně všech 4 plaveckých způsobů (kraul, prsa, znak, motýlek) navazuje program RESHAPE.

Nezáleží, v jakém věku začínáte plavat, podívejte se, jak to jde 71 letému Láďovi.

O skupině: Plavci, kteří  zvládnou nejen prsa, ale kraul i znak a cítí, že jejich technika není taková, jaká by mohla být. Správnou technikou k zvládnutí všech plaveckých způsobů a větší radosti z plavání...

Plavecký limit pro vstup do skupiny: Kraul 200m a více

Místo konání: Bazén Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6, 160 00

Termíny a konání lekcí: v úterý od 7 h ráno v rámci programu  MASTERS

Jak trénujeme ve školním roce 2019/20: od 16. 9. do 19.12. 2019 a od 6. 1.do 18. 6. 2020
(Netrénujeme ve státní svátky a jarní prázdniny 17.-21.2.2020)

Počet lekcí pololetí: 18

Vedoucí skupiny: Gabriela

Počet plavců ve skupině: max. 6

Poplatek za lekci: 500 Kč/h - při pololetním předplatném, 700Kč/h - předplatné 10 lekcí (na 12 týdnů), 900 Kč/h - jednorázová lekce

Roční registrační poplatek: 1 200 Kč v případě zájmu účastnit se závodů pořádaných ČSPS

Zahájení účasti ve skupině: Svou účast můžete zahájit kdykoliv v průběhu roku.

Náhrady lekcí: Ano, v době předplaceného členství v hodinách Rehab nebo Reshape, pokud plavec skupině výkonnostně dostačuje. 

Plavecké pomůcky: REVISE Training Pack je nedílnou součástí programu a obsahuje Swim Smooth čepičku, pullboy, mesh bag, Agility packy, ploutve vel. 24 až 44. 

Objednat Revise Training a Representative Pack

Příhlásit se do skupiny REVISE

Poplatek za trénink:

Program REVISE
Počet tréninků trénink celkem
pololetí (18 tréninků) 490 Kč 8 820 Kč
10 (1x týdně) 690 Kč 6 900 Kč
1 890 Kč x

Poznámka: Vstup na bazén zdarma.

Co byste měli vědět před zakoupením permanentky?

Chcete si vyzkoušet jednu lekci nebo chodit nepravidelně? Zvolte si jednorázové vstupné ve výši 900kč/ lekce  a nikdy Vám lekce nepropadne.

Uvažujete plavat delší časový úsek, ale ještě nevíte zda Vás plavání natolik pohltí, že si chcete předplatit celé pololetí? Zvolte si zvýhodněné předplatné na 10 lekcív ceně 700kč/lekce, na které máte 12 týdnů je vyčerpat. V případě nemoci či dovolené můžete 2 lekce přesunout. Při více jak 2 stornech lekce propadají. Storno lekce platí do 24 hodin před lekcí, jinak s Vámi na lekci počítáme. Tato možnost je k dispozici pro každý program pouze jednou v "historii zákazníka".

Plavání Vás již natolik pohltilo, že víte, že budete chodit pravidelně 1x týdně. V tom případě se Vám vyplatí maximálně zvýhodněné předplatné na celé pololetí (18 lekcí) v ceně 500 kč/ lekce.

Způsob platby:

Bankovním převodem na účet: na účet  2900399343/2010SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, z.s. u Fio Banky
Ve zprávě pro příjemce uvádějte: Vaše jméno a příjmení - Program Revise

Všeobecné podmínky:

Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné zde

Reference od Vás

"Ke Gábině jsem začal chodit zhruba před dvěma lety. Mým cílem bylo vylepšit techniku kralu tak, abych si plavaní tímto způsobem dokázal užívat a nemusel bojovat s vodou, jak to v mém případě bylo doposud. Na prvním individuálním tréninku jsem zjistil, že těch nedostatků je v mém kralu vice, než jsem si myslel. Na druhou stranu jsem už tady od Gábiny obdržel pár rad, které mi plavání zjednodušily a zpříjemnily.
Začal jsem chodit plavat pravidelně ve skupině plavců podobné výkonnosti. Postupně jsem začal pociťovat zlepšení a dalo by se říci, že po pár mesících byl můj cíl naplněn a zdánlivě nebyl důvod pokračovat pod odborným vedením. Nicméně pokračuji dodnes, protože kromě zjevného zlepšení jsem si všiml ještě jedné věci; Protože mám sedavé zaměstnání a pracuji v nepřetržitém provozu, měl jsem problémy s bederní páteří, které se mi v relativně krátkých intervalech vracely s vetší či menší intenzitou. V průběhu doby, co navštěvuji Gábinou vedené skupinové tréninky, které jsou primárně zaměřené na techniku plavaní, moje problémy téměř vymizely."
Roman, 51 let 

 

Chcete se posunout za své limity?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 plakat strahov