instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

Nejvíce nás baví kraul, ale s námi zdokonalíte i znak, prsa a motýlek

Technické tréninky pro středně pokročilé plavce, kteří si chtějí zlepšit svoji techniku nebo se naučit plavecký způsob, který neovládají. K dosažení Vašeho cíle Vám nabízíme cestu, která je postavena na základech progresivní metodiky Swim Smooth a osobním přístupu. Garantujeme, že s námi se naučíte plavat rychle a dobře. Trénujeme v malé skupince jen šesti plavců na dráhu a stejně jako důsledné opravování a zlepšování plaveckých dovedností je pro nás důležitá i pozitivní a motivující atmosféra.

Nezáleží, v jakém věku začínáte plavat, podívejte se, jak to jde 71 letému Láďovi.

Základní informace:

O skupině: Plavci, kteří zvládnou nejen prsa, ale kraul i znak a cítí, že jejich technika není taková, jaká by mohla být. Správnou technikou k zvládnutí všech plaveckých způsobů a větší radosti z plavání.

Plavecký limit pro vstup do skupiny: kraul 200m a více

Místo konání: bazén Strahov, Vaníčkova 100/6, Praha 6, 160 00

Termíny a konání lekcí: v úterý od 7 h ráno

Počet lekcí pololetí: 18x

Počet plavců ve skupině: max. 6

Zahájení účasti ve skupině: kdykoliv v průběhu roku

Náhrady lekcí: ano, v době předplaceného členství

Povinné plavecké pomůcky: REVISE Training Pack obsahuje pullbuoy, ploutve, packy, fulcrumy - pomůcky, které jsou potřebnou součástí tréninku a bude Vás s nimi plavání bavit. Vyberte a objednejte si své pomůcky ZDE.

Všeobecné podmínky: Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné ZDE.

Poplatek za tréninky: platný ceník k dispozici ZDE.

Přihlaste se do REVISE

Těšíme se na Vás!

Reference od Vás:

"Ke Gábině jsem začal chodit zhruba před dvěma lety. Mým cílem bylo vylepšit techniku kralu tak, abych si plavaní tímto způsobem dokázal užívat a nemusel bojovat s vodou, jak to v mém případě bylo doposud. Na prvním individuálním tréninku jsem zjistil, že těch nedostatků je v mém kralu vice, než jsem si myslel. Na druhou stranu jsem už tady od Gábiny obdržel pár rad, které mi plavání zjednodušily a zpříjemnily.
Začal jsem chodit plavat pravidelně ve skupině plavců podobné výkonnosti. Postupně jsem začal pociťovat zlepšení a dalo by se říci, že po pár mesících byl můj cíl naplněn a zdánlivě nebyl důvod pokračovat pod odborným vedením. Nicméně pokračuji dodnes, protože kromě zjevného zlepšení jsem si všiml ještě jedné věci; Protože mám sedavé zaměstnání a pracuji v nepřetržitém provozu, měl jsem problémy s bederní páteří, které se mi v relativně krátkých intervalech vracely s vetší či menší intenzitou. V průběhu doby, co navštěvuji Gábinou vedené skupinové tréninky, které jsou primárně zaměřené na techniku plavaní, moje problémy téměř vymizely."
Roman, 51 let 

 

Chcete se posunout za své limity?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 nabor-pyramida