Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Program MASTERS - skupina RESHAPE

Fyzická zdatnost získaná plaváním se pozitivně projevuje ve všech oblastech života - sportovních i zdravotních.

Věnujete spoustu času zaměstnání a volné chvilky trávíte méně aktivně, než byste si přáli? Jestli se Vám stýská po energii, kterou jste měli jako malé dítě, přišel právě vhodný čas s tím něco udělat.

Rádi Vám pomůžeme v přátelské a motivující atmosféře, zlepšit svoji aktuální tělesnou kondici, zlepšit práci srdce, navýšit kapacitu plic a tukovou hmotu zaměnit na svalovou. Pokud dokážete uplavat alespoň 400m plaveckým způsobem kraul bez přerušení, vrhněte se do toho s námi. Plavete-li jenom plavecký způsobem prsa a kraul není zatím Vaší silnou stránkou, "skočte rovnýma nohama" do plaveckého Programu REVISE.

Jistě se shodneme, že v jakékoliv fyzické aktivitě je velmi důležitá pravidelnost. Pokud jste někdy začali s pohybovou aktivitou, která Vás bavila a následně jste postupně přestali sportovat, opět Vám přinášíme pomoc. Naše tréninky v Programu RESHAPE jsou v malé skupině, kde navzájem nesoupeříte a nemusíte se tak obávat, zda náhodou nebudete dost dobří, přesně v souladu s naším přístupem. Zároveň jste ale na lekci s členy skupiny MASTERS a sdílíte některé části tréninku, přiměřeně Vašim schopnostem a kondici. Také v našich trénincích využíváme moderní a netradiční metody, jakými je například použití Tempo traineru, který Vám popíše náš mladý plavec Roderik ve svém článku "Roderik a pípák".

Zároveň ale díky vysoce odborné metodice Swim Smooth Vám můžeme zaručit rychlý vývoj v plaveckých dovednostech, který půjde ruku v ruce s požadovaným nárůstem fyzické zdatnosti a celkového přílivu životní energie. Pro ty z Vás, kteří nevěří, že jsou tréninky jednou týdně dostatečnou přípravou, přinášíme jasný důkaz - se Swim Smooth metodikou, se můžete dostat až na mistrovství světa v plavání! Na přístup Vaší trenérky Gabriely se můžete podívat na videu s triatlonistou Davidem.

Takto to vypadá na tréninku skupiny Reshape

 

 

O skupině:  Pokročilí i masters plavci. Pro ty, pro které je „Výzva" druhé jméno a kteří rádi objevují a posouvají své limity. Hranice v této skupině je Mistrovství světa. Bez kompromisů.

Plavecký limit pro vstup do skupiny: Kraul 400m a více

Místo konání: Bazén Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6, 160 00

Termíny a konání lekcí: čtvrtek od 7 h ráno v rámci programu MASTERS.

Jak trénujeme ve školním roce 2019/20: od 16. 9. do 19.12. 2019 a od 6. 1.do 18. 6. 2020
(Netrénujeme ve státní svátky a jarní prázdniny 17.-21.2.2020)

Počet lekcí v pololetí: 18

Vedoucí skupiny: Gabriela

Počet plavců ve skupině: max. 6

Poplatek za lekci: 500 Kč/h - při pololetním předplatném, 700Kč/h - předplatné 10 lekcí (na 12 týdnů), 900 Kč/h - jednorázová lekce

Roční registrační poplatek: 1 200 Kč pouze zájemci o účast na závodech organiziovaných ČSPS

Zahájení účasti v programu: Svou účast můžete zahájit kdykoliv v průběhu roku.

Náhrady lekcí: Ano, v době předplaceného členství v hodinách Revise nebo Rehab,, pokud plavec skupině výkonnostně dostačuje 

Plavecké pomůcky: RESHAPE Training Pack je nedílnou součástí programu a obsahuje Swim Smooth čepičku, pullboy, mesh bag, Agility packy, ploutve vel. 24 až 44. 

Objednat Reshape Training a Representative Pack

Příhlásit se do skupiny RESHAPE

Poplatek za trénink:

Počet tréninků Trénink Celkem
18 (pololetí) 490 Kč 8 820 CZK
10 690 Kč 6 900 CZK
1 890 Kč x
Roční registrační poplatek
Pouze závodníci 1 200 CZK

Poznámka:
Vstup na bazén zdarma. 

Co byste měli vědět před zakoupením permanentky?

Intenzita čerpání lekcí je volitelná - lze docházet na jednotlivé tréninky, či jednou v zákaznické "historii" zvolit 10 zvýhodněných lekcí, čerpatelných v rámci 12 týdnů. Nejvýhodnější formou tréninků ovšem zůstává pololetní předplatné s cca 18 tréninky za zvýhodněných podmínek. Zapojit do programu RESHAPE se můžete kdykoliv v průběhu pololetí s tím, že předplatné se hradí v poměrné výši. 

Způsob platby:

Bankovním převodemna účet 2900399343/2010 plaveckého oddílu SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, z. s. u Fio Banky  Ve zprávě pro příjemce uvádějte "Vaše jméno a příjmení - RESHAPE".

Všeobecné podmínky:

Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné zde

Reference od Vás:

Se  Swim Smooth plavu přibližně dva roky. Na Reshape je super, že to je kombinace cvičení zaměřených na techniku a tréninku na zvýšení kondičky, takže ideální například jako příprava na závod. U mě to je součást přípravy na polovičníího Ironmana. Díky střídání cvičení se člověk nejen zlepšuje, ale navíc je to i zábavnější než jen tak plavat. Pro mě osobně je velké plus i plavání ve skupině - i když se vám zrovna ten den nechce, kolektiv vás vybudí a sám jsem pak někdy překvapený, co jsem zaplaval. Vstávání na 7 je trochu výzva a z bazénu po hodině většinou lezu celkem vyřízený, ale den má pak úplně jiný náboj : )!.
Ondra Knot

 

Potřebujete více informací?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 plakat strahov