Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Program INDIVIDUAL Pro

Cesta ke zdokonalování vede skrze stálou práci na sobě samém.

Swim Smooth je moderní, komplexní a účinná metodika výuky plavání. Je velmi daleko od toho, co česká veřejnost zná jako výuku plavání. Nosným prvkem je individuální přístup trenéra k plavci, který zohledňuje jeho fyzické a osobnostní dispozice. Především jde ale o vysoce účinnou kombinací plaveckých cvičení, které jasně a okamžitě umožní nápravu stávajících chyb u plavců.

V Programu INDIVIDUAL Pro se soustředíme na dětské, i dospělé plavce a přinášíme jim pomoc s technikou, taktikou a psychologickou přípravou, které stále bývají v závodním plavání v ČR opomíjeny. Pokud jste se jako trenéři či jako aktivní plavci setkali se situací, kdy mladý plavec u svého dříve milovaného sportu nevydržel a nedotáhl slibně rozjetou "kariéru", tak věřte, že soubor informací ze Swim Smooth tuto situaci dokáže napravit a zvrátit do vítězného přístupu a výsledků. 

Díky otevřenosti podle filozofie Swim Smooth, si totiž své "know how" nejen nenecháváme pro sebe, ale cíleně jej šíříme tak, aby z něj těžili především aktivní plavci a došlo tak k naplnění hlavního motivu zakladatelů Swim Smooth - "Svět potřebuje plavat lépe".

V Programu INDIVIDUAL Pro se proto nyní nově otevírá široká nabídka možností, ze které mohou těžit jak plavci, tak jejich trenéři. Základem tohoto programu jsou individuální lekce s certifikovanou lektorkou Swim Smooth Gabrielou, přímá účast - "hostování" plavců v našem Programu JUNIOR, či účast na plaveckém táboře v Nymburce, který zatím stále svou formou a obsahem nemá v ČR obdoby. Pro pokročilé plavce je zde velmi atraktivní video analýza a pro Ty z Vás, kteří působíte jako aktivní trenéři a zajímají Vás aktuální trendy v plavecké přípravě, je k dispozici Školení trenérů.

Veronika Tondrová

Abhejali Bernardová

 

 

Zahájení účasti v programu:

V programu můžete začít plavat kdykoliv během roku.

Kde trénujeme:

Na bazéně Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6, 160 00

Na bazéně Axa, Na Poříčí 40, Praha 1, 110 00

Kdy trénujeme:

Záleží jen na Vás a domluvě s trenérkou! Vybírat lze z těchto pravidelných termínů lekcí, které osobně vede Gabriela, licencovaná trenérka Swim Smooth a vedoucí plavecké školy a oddílu.

Po       16 – 17 h         Program JUNIOR (bazén Axa)

Út        7 – 8 h            Program MASTERS (bazén Strahov)

Út        8 – 9 h            Program INDIVIDUAL Pro a VIDEO ANALÝZA (bazén Strahov)

St        16 – 17 h         Program JUNIOR (bazén Axa)

Čt        7 – 8 h            Program MASTERS (bazén Strahov)

ČT       8 – 9 h            Program INDIVIDUAL a VIDEO ANALÝZA (bazén Strahov)

Poplatek za lekci:

Poplatek za individuální lekci je k dispozici v ceníku plavecké školy. Poplatek za hostování v oddíle naleznete v ceníku plaveckého oddílu.

Storno podmínky:

Z důvodu přísných podmínek ze stran pronajímatele dráhy je storno lekce možné jen více než sedm dní před konáním lekce. Storno sedm a méně dní před konáním lekce je storno ve výši 700 Kč, 24 hodin před konáním lekce je storno ve výši 100%.

Reference od Vás

Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost s individuálním tréninkem u Gabriely ve Swim Smooth. Dcera závodně plave pátý rok v tradičním plaveckém klubu. Pravidelně se účastní MČR, její největší úspěchy byly druhá a třetí místa na těchto závodech. Bohužel poslední rok a půl se její osobní rekordy zastavily, a dokonce se začaly zhoršovat, i když účast na tréniku byla stále téměř 100% a týdně naplavala přes 30 kilometrů ... pokračování
Hanka a Luděk

 

Chcete si rezerovat svoji první lekci? Potřebujete více informací?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 plakat strahov