Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Program CORPORATE

Zaměstnanci kteří se věnují sportovním aktivitám jsou zdravější, uvolněnější a výkonnější

Pokud jste se někdy cítili unavení a ve stresu z práce, jistě jste přišli na to, že jakýkoliv pohyb Vám rychle uleví. Jestli navíc máte pocit, že život by neměl být jen samá práce a rádi byste zkusili své kolegy či zaměstnance poznat i v jiném světle, rádi Vám pomůžeme.

V současné době máme k dispozici tři varianty pro firemní zaměstnance:

a) První z nich je příspěvek od zaměstnavatele na standardní programy jako REHAB, REVISE, RESHAPE, INDIVIDUAL a INDIVIDUAL Pro. Tato možnost je nejvýhodnější pro jednotlivce.

b) Druhou možností je skupinový Program CORPORATE, který se zaměřuje na pracovní týmy a jejich společné tréninky na základě metodiky Swim Smooth. Tréninky vede či je jejich garantem hlavní trenérka Gabriela, která je zároveň certifikovanou trenérkou zdravotního plavání.

c) Třetí a velmi atraktivní možností pro firmy jsou plavecká odpoledne, jednodenní kemp či víkendové pobyty s plaváním. Tyto akce probíhají formou teambuldigových aktivit, jejichž spojení s plaváním a Swim Smooth přístupem je mezi obdobnými akcemi unikátní. Kromě pozitivního vlivu na vztahy ve Vaší firmě si ale odnesete i praktické zkušenosti a dovednosti, které uplatníte při vlastním plavání a tréninku.

Standardní firemní lekce v Praze vždy probíhají v klidné, přátelské a motivující atmosféře, na plaveckých bazénech Strahov, Axa, Olšanka či Šutka (jiné dle domluvy). O příjemném, motivujícím a uvolněném prostředí se můžete dočíst i na našem blogu v článku "Jak se skáče z jachty, aneb budoucí milionář je těžký soupeř". Vyzkoušejte nejefektivnější metodu učení plavání, díky níž plavci obsazují stupně vítězů!

 

Pro konání firemní plavecké akce Vám ráci najdeme vhodný termín a celou organizaci přizpůsobíme Vaším požadavkům a představám.

Program je možné vést v českém nebo v anglickém jazyce.

Kde trénujeme:

Na bazéně Axa, Na Poříčí 40, Praha 1

Na bazéně Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6

Na bazéně Olšanka, Táboritská 23, Praha 3

Aqua centrum Šutka, Čimická 41, Praha 8

Jiné bazény dle domluvy.

Poplatek za trénink:

Tento program je vytvářen na míru jednotlivým klientům, dle typu vybrané akce. Z tohoto důvodu získáte podrobnější informace o výši poplatku za trénink/ akci na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955

Reference od Vás

Tréninky s trenéry Swim Smooth jsou vždycky velká legrace a hodně jsem se naučil. A překvapilo mě, že kolegové z "personálního" nejsou až zase takoví suchaři.
John D.

Na plavání se Swim Smooth chodíme už půl roku a po krátké době jsem začal chodit plavat sám i mimo naše společné tréninky. V bazéně se ze mě všechny problémy jednoduše smyjí.
Vratislav B.

 

Rádi byste se zlepšili v plavání či poznali kolegy jinak?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 plakat corporate