SWIM SMOOTH SWIMMING CLUB & SCHOOL

facebook youtube phone
Fast contact:
+420 727 988 955
5 secret tips for swim
on how you, or your children, can get rid of the fear of head immersion

 

 

Competitions

 

2020

Masters

28. 3. 2020 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín

4. 5. 2020 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m

Listopad 2020 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

2. pol 2019/20

11.1.2020 Mladoboleslavská vlnka, roč. 2012 - 2008, Mladá Boleslav, 25m

28. 3. 2020 plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye (štafetově rodiče vs. naše oddílové děti), Zlín

28.-29. 3.2019 Dresdner Fruhjahrspreis, roč. 2010 a starší, Drážďany, Německo, 50m

16.5.2020 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Eden

16.5.2020 KPDT (roč. 2010 a st.) - Eden

9.6.2019 9th Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Barrandov

13.-14.6. 2020 Letní pohár ČR desetiletých roč. 10, Mladá Boleslav

13.-14.6. 2020 Letní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 09, Motorlet Praha

18.-21.6. 2020 Letní mistrovství ČR dospělých a juniorů, 50m

27.-28.6. 2020 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 08, Kopřivnice

27.-28.6. 2020 Letní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 07, České Budějovice

1. pol 2020/21

24.10.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2011 a ml.) - Eden

24.10.2019 KPDT (roč. 2010 a st.) - Eden

28.11.-29.11. 2020 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 10, Motorlet Praha

28.11.-29.11. 2020 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 09, Mladá Boleslav

12.12.-13.12. 2020 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 08, Prostějov

12.12.-13.12. 2020 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07, Mladá Boleslav

17.-20.12. 2020 Letní mistrovství ČR dospělých a juniorů, 25m, Plzeň

 

2019

Masters

4. 5. 2019 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m

November 2019 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

1st term

21.1.2019 8th Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

16.3.2019 Cena TJ Bižuterie roč. 2012 a st. - Jablonec nad Nisou

30.-31. 3.2019 Dresdner Fruhjahrspreis, roč. 2010 a starší, Drážďany, Německo, 50m

26.-27.4.2019 Krjsky přebor dorostu a dospělých - Podolí

11.5.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Eden

24.-25.5.2019 KPŽ A (roč. 2007 - 2005) - Radlice

26.5.2019 KPŽ B (roč. 2009 - 2008) - Radlice

8.-9.6.2019 Letní pohár ČR desetiletých toč. 09– Radlice

8.-9.6.2019 Letní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 08– Chomutov

10.6.2019 9th Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén AXA

15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR staršího žactva roč. 07 - Nový Jičín

15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 06 - Plzeň Slovany

20.- 23.6. 2019 Letní mistrovství ČR dor. a dosp. roč. 04 a st. - České Budějovice

2nd term

21.9.2019 Memorial Miroslava Tottera, Mladá Boleslav, roč. 2005 - 2009 - Mladá Boleslav

12.10.2019 Litvínovský pohár, roč 2009 a st. - Litvínov

19.10.2019 KPŽ C nejml. (roč. 2010 a ml.) - Radlice

19.10.2019 KPdlouhé tratě (roč. 2003 - 2009) - Kladno

25.-26.10.2019 Krajský přebor dorostu a dospělých - Mladá Boleslav

8.-9.11.2019 KPŽ A (roč. 2007 - 2005) - Zelený pruh

10.11.2019 B (roč. 2009 - 2008) - Zelený pruh

30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR desetiletých roč. 09 – Mladá Boleslav

30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých roč. 08 – Radlice

7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva roč. 07- Prostějov

7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR staršího žactva roč. 06 - Kopřivnice

12. - 15.12. 2019 Zimní mistrovství ČR dor. a dosp. roč. 04 a st. - Plzeň

18.1.2020 Neratovický pohár - sprinterský čtyřboj roč. 09 a st. - Neratovice


 

2018

Masters

5.5.2018 Pražské duhové jaro, Praha - Šutka 50m

24. 11. 2018 - 43. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

29. 1. 2018 7. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

25.3.2018 Jarní krajský přebor žactva 2009 a mladší, Bazén Zelený Pruh

21.4.2018 31. Memoriál Jaroslava Jezbery , roč. 2009 a ml. - 2004, Chomutov

18. - 19. 5. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2004-6, Bazén Radlice

20. 5. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2007-8, Bazén Radlice

3. 6. 2018 Velká cena Prahy, Bazén Podolí (50m venkovní)

4. 6. 2018 8. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

30.6 - 1.7. 2018 Letní mistrovství ČR ml. žactva, roč. 2004, České Budějovice (50m) 20. 10. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2009 a mladší, Bazén Radlice

9. - 10. 11. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2004-6, Bazén Radlice

11. 11. 2018 Jarní krajský přebor žactva 2007-8, Bazén Radlice

1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2004, Nový Jičín

1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2005, Mladá Boleslav

1. - 2. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2006, Prostějov

8. - 9. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2007, Mladá Boleslav

8. - 9. 12. 2018 Zimní mistrovství ČR st. žactva roč. 2008, Jablonec nad Nisou


Gallery


2017

Masters

11.3. 2017 – 1. plavecká šestihodinovka Sri Chinmoye, Zlín, 50m

29. 4. 2017 - 17th Prague Rainbow Spring, Prague - Hostivař. 25m

25. 11. 2017 - 42. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady, 25m

Junior

23. 1. 2017 5. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

5. 3. 2017 Letní krajské přebory žactva 2008 a mladší, Bazén Zelený Pruh - Enroll

28. - 29. 2017 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje (ročníky 2002-4), Bazén Podolí

26.5 - 27. 5. 2017 Letní krajské přebory žactva 2003-5, Bazén Radlice

28. 5. 2017 Letní krajské přebory žactva 2006-7, Bazén Eden - Enroll

29. 5. 2017 6. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa

17. - 18. 6. 2017 Letní mistrovství ČR mladšího žactva (10 - 11 let), 25 m

10. - 11. 6. 2017 Letní mistrovství ČR staršího žactva (12 - 14 let), 50 m

22.10. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2008 a mladší, Bazén SkASC - Enroll

4.11.2017 – Závody zpívající fontány – IX. ročník pro roč. 2008 a st., Mariánské Lázně, 25m

10. - 11. 11. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2003-5, Zelený pruh- Enroll

12. 11. 2017 Zimní krajské přebory žactva 2006-7, Radlice- Enroll

9. - 10. 12. 2017 Zimní mistrovství ČR staršího žactva (2004), Trutnov, 25 m

 

Gallery


2016

Masters

7. - 8. 5. 2016 XXXIII. International Czech Swimming Championship Masters, Pardubice (CZ), 50m

26. 11. 2016 - 41. Vinohradská veteraniáda, Praha - Vinohrady (CZ), 25m

Junior

18. 1. 2016 II. Racing SMOOTHie - Zimní kolo oddílových závodů, Bazén Axa (CZ), 25m

27. - 28. 5. 2016 Letní krajské přebory žactva 2002-4, Praha - Radlice (CZ), 25m

6. 6. 2016 II. Racing SMOOTHie - Letní kolo oddílových závodů, Bazén Axa (CZ), 25m

11. - 12. 11. 2016 Zimní krajské přebory žactva 2002-4, Praha - Zelený pruh (CZ), 25m

2015

Masters

10. - 16. 8. 2015 16th FINA World Masters Championschip - Kazan (RUS) 50 m

16. - 17. 5. 2015 XXXII. Czech Masters Swimming Championship - Třebíč (CZ) 25 m

Junior

8th of June 2015 - Swim Smooth club competition I. Racing SMOOTHie - Prague (CZ) 25 m

2014

Masters

6th of December 2014 - XV. Ulrich annual Memorial Grove - Jihlava (CZ) 25 m

29th of November 2014 - 39th veteraniáda Vinohrady - Prague (CZ) 25 m

Junior

Ou

<