Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Škola plaveckých způsobů, aneb víkendový pobyt s atraktivním podáním plavecké výuky pro jednotlivce i rodiče s dětmi

Aktivní odpočinek a společný prožitek umožňuje jednotlivcům, kteří nemají děti, tak rodičům obohacovat se zkušenostmi, navazovat mezilidské vztahy a získávat nové přátele s podobným zájmovým zaměřením.

3. díl plaveckého seriálu "Škola plaveckého způsobu motýlek" v Jablonci nad Nisou ve dnech 12. - 14. 4. 2019

Jablonec panoramaPřinášíme Vašim dětem:

 • Kvalitní a bezpečnou zábavu v průběhu celého víkendu 
 • 2 hodiny (2x60 min) plaveckého tréninku - rodiče vítáni
 • Zábavný příběh propojující všechny aktivity
 • Program vedený zkušenými trenéry

Přinášíme Vám, velkým plavcům a rodičům:

 • Video Analýzu v hodnotě 4000,- 
 • 4 hodiny (2x120 min) plaveckého tréninku pod vedením licencované Swim Smooth trenérky Gabriely
 • Možnost aktivně prožít víkend v krásném prostředí a přátelské atmosféře
 • Atraktivní program, který Vám umožní si vzájemně vyměnovat zkušennosti nejen z tréninku

Pokud se zeptáte bezdětného jedince, co je pro něj důležité, většina z nich odpoví, že důležitý pro něj je vyvážený osobní rozvoj, zahrnující vzdělání, koníčky a aktivoty, sloužící k utiužení zdraví. pokud se zeptáte kteréhokoli rodiče, co je pro něj důležité, jistě Vám odpoví, že jeho děti. Protože ale v dnešní době je i pro rodiče nutné pečovat i o sebe sama, rozhodli jsme se spojit ve Swim Smooth obě témata dohromady. Velmi rádi při této příležitosti zveme jak osoby bez potomků, tak rodiče s dětmi na společně strávený sportovně plavecký víkend v příjemném  prostředí pensionu Volt v Jablonci nad Nisou v podhůří Jizerských hor.

Naším cílem je umožnit jak bezdětným oosbám, tak dětem i rodičům společný prožitek, který jinde nezískají a který jim umožní sdílet radost z pohybu ze získávání nových dovedností.  Především pro bezdětné jedince a pro rodiče jsou připraveny lekce pod vedením hlavní trenérky a licencované koučky metodiky Swim Smooth, Gabriely, včetně profesionální video analýzy. Dětem se zatím se po dobu Vaší výuky bude věnovat náš zkušený trenér a provede je celou řadou zábavných sportovních aktivit volně navazujících na příběh z legendárního filmu "Jak utopit dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách." 

Přijďte se i Vy posunout v plavání, poznat pro Vás nové, zajímavé tváře, se kterými byste se jinak nepotkali, užít si legraci jak s dospělými, tak se svými dětmi a odpočinout si od celoročního kolotoče v krásném prostředí, Těšíme se na Vás!

Základní informace:

Datum konání: 12. – 14. 4. 2019 (2 dny od soboty do neděle)
Přihlášky: do 27.3. 2019
Místo konání: Pension Volt, Palackého 28/2302, Jablonec nad Nisou 466 01
Počet plavců účastnících se výuky plaveckých způsobů: max. 8
Počet dětí účastnících se doprovodného programu: min. 2
Věková hranice dětí účastnících se doprovodného programu: 4 a více let
Počet trenérů: 2
Plavecká úroveň dospělého: uplavat minimálně 200m jakýmkoliv plaveckým způsobem
Plavecká úroveň dítěte: uplavat minimálně 5m jakkoliv a nebát se potopit hlavu
Cena za dětský program: 1 500Kč/ dítě
Cena za program pro dospělého: 3 500 Kč/ os./ člen Swim Smooth, 4 500 Kč/ os./ ostatní (dle preference a plavecké zdatnosti se programu výuky plaveckých zůsobů mohou účastnit i děti starší 10ti let)
Cena za ubytování:
vyhrazené pokoje v pensionu Volt.
Jednolůžkový 690 Kč
Dvoulůžkový 1.090 Kč
Třílůžkový 1.590 Kč (s přistýlkou 1.890 Kč)
Snídaně 130 Kč / osobu, dítě do 10 let 90 Kč / osobu.
Podmínky účasti: podmínkou pro účast v programu je ubytování v hotelu v daném termínu a v poskytovatelem vyhrazených pokojích. Pokud se víkendového pobytu bude účastnit rodinný příslušník, který nemá zájem se účastnit programu, bude hradit pouze cenu za ubytování, příp. stravování. Účast na programu je určena pro rodiče s dětmi ve věku minimálně 4 let. Pokud se pobytu účastní děti mladší 4 let, je dána povinnost zajistit pro tyto děti péči toho z rodičů, který se nebude účastnit plavecké části programu. Poskytovatel nezajišťuje jakoukoliv péči o děti mladší 4 let.
Doporučené vybavení: Pro dětký program nafukovací lehátko a nafukovací kruh, výtvarné potřeby jako pastelky, lepidlo, nůžky, fixy; oblíbený hrneček, šátek nebo větší látkový kapesník, oblíbenou knížku a hračku. Pro výuku plaveckýh způsobů ploutve, packy, pulbojka.

Kdo se o Vás bude starat?

Gabriela

Gabrielu netřeba představovat, je to naše hlavní trenérka a první licencovaná Swim Smooth trenérka na kontinentální Evropě. Kromě toho, že ví prakticky všechno o správném plavání, je trenérkou I. třídy a při učení jde přímo k věci, přitom zůstává trpělivým průvodcem při vašem učení. Na první díl našeho tréninkového seriálu si pro Vás připravila spoustu tajných triků, které Vás překvapí a posunou rychle vpřed. Gabi je také hrdou maminkou a zaručí, že program pro Vás i pro Vaše děti bude všechny bavit.

Jana Stavikova

Jana

Jana je zkušenou členkou našeho týmu. Má několikaleté zkušenosti s trénováním nejmenších a starších dětí. Své dlouholeté zkušenosti z plavání uplatňuje i jako rozhodčí na plaveckých závodech. Svůj kladný vztah k dětem prohlubuje při každém novém a dalším tréninku, během kterých si získává důvěru i těch nejmenších.  Je kamarádská, empatická a trpělivá. Děti se pod jejím vedením cítí velmi dobře.

 .  

Časový harmonogram:

Pátek:
Libovolný příjezd, volno
Sobota:
Dospělí plavci a junioři - bazén 14:00 - 16:00 
Děti – tématický program 14:00 - 16:00
Děti - bazén 16:00 – 17:00 
Videoanalýza 20:00 – 21:00 
Děti – večerní hra 20:00 - 21:00
Neděle:
Dospělí plavci a junioři - bazén 10:00 – 12:00 
Děti – tématický program 10:00 - 12:00
Děti - bazén 12:00 – 13:00

 

 

Fotografie jsou z filmu
"Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách"

 

Příběh:

Příběh doktora Mráčka, bytového referenta který se zamiluje do vodnice Jany zná jistě každý z nás. Moc lidí to sice neví, ale příběh rodiny Wassermanů závěrečnými titulky neskončil. Pan Wasserman se totiž nevzdává tak lehce a společně se svou chotí se dokáží navrátit mezi vodníky. Na doktora Mráčka i s Janou mají spadeno a bude tak pouze na Vás a Vašich plaveckých dovednostech, zda dokážete pomoci vodnickou rodinu ochránit. Těšíme se na Vás!

Jak uhradit za program?

 • V den podání přihlášky:
  1 500 Kč/ dítě/ doprovodný program
  3 500 Kč/ účastník programu pro dospělé/ člen oddílu
  4 500 Kč/ účastník programu pro dospělé/ ostatní.

  Rodinný příslušník, který nemá zájem se účastnit programu, hradí pouze cenu za ubytování, příp. stravování. Přihláška nabývá platnosti až po přijetí platby na účet.
 • Na účet: SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky, čú 2900399343/2010, vs 20171806, ve zprávě pro příjemce uveďte "Škola plaveckých způsobů - jméno a příjmení osob účastnících se programu"
 • Uzávěrka přihlášek: 27. 3. 2019 (Pro zařazení na program pro dospělé i pro děti je rozhodné datum přijetí přihlášky)
 • Storno podmínky programu: v případě zrušení účasti na programu 30 a méně dní před datem zahájení činí storno 50 % z částky za program. 14 a méně dní před datem zahájení se uplatní storno ve výši 100 %.

 Jak uhradit za ubytování a stravování?

 • V den podání přihlášky si rezervujte ubytování v daném termínu v poskytovatelem vyhrazených pokojích Pensionu VOLT penzion@pivovar.cz nebo na telefonu 739 059 955  Při objednávce, prosím, uveďte heslo "Swim Smooth".
 • Uzávěrka rezervací ubytování: 27. 3. 2019.
 • Storno podmínky ubytování a stravování: řídí se podmínkami hotelu.

 

Rezervujte si místo v seriálu školy plaveckých způsobů. Těšíme se na Vás!

 

1. díl - Škola kraulu - 13. - 15. 10. 2017

2. díl - škola způsobu prsa - 13. - 15. 4. 2018

3. díl škola znaku - 12. - 14. 10. 2018

4. díl škola motýlka - 12. - 14. 4. 2019 - rezervujete zde !

 

Reference od Vás

Dne 13. – 14.4.2018 jsme se zúčastnili plaveckého seriálu „Škola plaveckého způsobu prsa“ v hotelu Amenity Lipno. Tímto bychom chtěli poděkovat celému týmu Swim Smooth a především paní Gabriele Minaříkové za profesionální a nadstandardní přístup po celou dobu konání.
Přestože plavecký trénink byl pro nás náročný (odstranění špatných plaveckých návyků bylo obtížné) díky Gabriele jsme to nakonec zvládli a rozhodli jsme se, že na technice plaveckého způsobu prsa budeme nadále pracovat, tak abychom prsa co nejdříve co nejlépe zvládli. A tak každý trénink se teď snažíme si správnou techniku hlídat a myslet na vše, co nám o technice Gábina říkala.
Metoda nás oslovila natolik, že jsme se rozhodli, že v ní chceme pokračovat, a proto se chystáme účastnit se dalších kurzů, ale i individuálních lekcí Swim Smooth.
Chtěli bychom také, aby tato metoda byla běžnou součástí našich tréninků v plaveckém klubu, ve kterém nyní trénujeme a který reprezentujeme.
Děkujeme,
Tomáš Dufek a Laura Medková

 

Footogalerie

 

 Jablonec bazen big 

Rádi byste zjistili více o víkendu rodičů s dětmi?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.